Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem volt pofátlanság részéről?

Ez nem volt pofátlanság részéről?

Figyelt kérdés
Mikor a körmösömnél voltam, kapott egy hívást, hogy otthon számítson arra megy egy-két ismerős és filmeznek. Folyamatason arról beszélt, hogy egy csajt nem bír, ezért meghív egy másikat, és ott előttem intézte telefonon. Kicsit kínosan éreztem magam. Az ilyet nem lehet munka után vagy egy másik helyiségben elintézni gyorsan? Meg hogy az a lány akit nem bír, helyette meghív mást, akivel tud értelmesen beszélgetni, de attól még ott lesz. Ezt sem értem. Ha nem bírja miért viseli el?
2014. okt. 24. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát tény hogy elég udvariatlan dolog volt. Mint ahogy az is, hogy te ezt megbeszéled itt a nagyvilággal, minthogy nyugtáznád magadban a dolgot és elfelejtenéd.
2014. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
miért baj az hogy kiírom? anonim oldal. kíváncsi vagyok mások véleményére. előttem sose csináltak ilyet, és én alapból nem tennék ilyet más előtt.
2014. okt. 24. 21:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt mindenki a nagyvilággal beszéli ki-meg a dolgokat.
2014. okt. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!