Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » FIÚK VÉLEMÉNYÉT KÉREM. Miért...

FIÚK VÉLEMÉNYÉT KÉREM. Miért ilyenek a fiúk?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.Jobban kijövök a fiúkkal, ezért több fiúbarátom van mint lány.

Mivel megszoktam már a fiúk társaságát, ezért már azt is megtanultam, hogy mi a barátság és mi a szerelem.

Életemben 1-szer lettem szerelmes a haveromba, de az kölcsönös is volt:)

Általában úgy van, hogyha valamelyik barátommal régóta nem láttuk egymást, akkor megöleljük esetleg puszit adunk egymásnak. Néha átmegyünk egymáshoz, megnézünk egy filmet, ha este van akkor egymás mellett elalszunk vagy ráhajtom a fejem a vállára. Ez már nálunk megszokott. Van egy barátom akivel 2 éve ismerjük egymást, azóta nagyon jól kialakult a kapcsolatunk.

1 hónapig nem találkoztunk. Felhívott, hogy találkozzunk. Én meg akartam ölelni, mert mi így szoktunk egymást a barátaimmal üdvözölne, de nem viszonozta, csak rögtön mellém lépett és utána csak sétáltunk. Meg néha amikor véletlen hozzámér akkor azonnal arrébb megy, hogy még véletlenül se érjünk egymáshoz. Nem értem miért ilyen.


2014. nov. 9. 14:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok de szintén sok fiú haverom van. Átestem már ugyanezen a dolgon, pl. nekem is van egy-kettő közülük, akivel ezt játszom, általában nem veszik rossz néven. Volt egy a srácok közül, akinek viszont nem tetszett, egy darabig még úgy viccből csakazértis csináltam, de már leálltam róla.

Egyébként meg minden ember kiülönbözik, valaki szereti a testi kontaktust, mások meg nem. És ezt tiszteletben kell tartani.

Ítélkezni meg felesleges, a kérdező dolga, hogy kivel mit csinál, a rib.ncság nem ott kezdődik, hogy ő pl. szeret ölelgetni másokat, csak sokan nem tudnak külömbséget tenni.

Szóval ha nem akar hozzádérni, akkor hagyd, biztos megvan rá az oka, nyilván ha haragudna, akkor azt látnád másban is.

2014. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség ez a "meg akarnak dugni téged" álláspont. Nekem is van egy-két lánybarátom, de nem szoktam rájuk úgy nézni mint Nőre, mert külsőre nem igazán jönnek be nekem és biztos vagyok benne, hogy ez kölcsönös.

Abban viszont egyetértek az egyik válaszolóval, hogy annak a bizonyos srácnak valószínűleg megtetszettél és többet szeretne tőled, csak nem akarja elmondani. Úgyhogy én ennek utánajárnék kedves Kérdező!

20/F

2014. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!