Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit mondjak egy olyan lánynak...

Mit mondjak egy olyan lánynak aki tetszik nekem de semmit nem tudok róla?

Figyelt kérdés
17éves fiú vagyok, és tetszik egy lány. Csak az a baj, hogy nem tudom mit mondjak annak a lánynak mikor oda fogok menni hozzá személyesen?

2014. nov. 10. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, nem találtál véletlenül egy fekete, bőr kötésű határnaplót? Nekem mindig bevált.
2014. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én valami lényegre törötszeretnék pl hogy Szia van-e kedved megismerkedni mert nagyon tetszel nekem stb.
2014. nov. 10. 18:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ezt.
2014. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ésha elkűld a halálfaszára? :/
2014. nov. 10. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy szereted a kihívásokat. Mosolyogj, kacsints rá és sétálj el.
2014. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha lényegretörő szeretnél lenni akkor hajrá, ne aggódj az miatt, hogy elküld...
2014. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Honnan ismered, hol látod, mikor találkoztok, stb. Nem mindegy, hogy edzésről, osztályból ismered, vagy a metrón akarsz odamenni hozzá, mert együtt utaztok reggelente. :) Mindenesetre a közös érdeklődési kör jó kiindulási alap lehet. Szia, neked is tetszett az xy dolog a mai edzésen/órán stb. Például. Annyi lehetőséged van, de ne agyalj rajta túl sokat, mert a végén rágörcsölsz. Add magadat. Mi a legrosszabb, ami történhet? Azt mondja, hogy nem.
2014. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem előtte várd meg hogy rendesen szőrös legyen a fasod
2014. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na és ha elküld a halálfaszára akkor mi van ?


Engem már küldtek el nem egyszer, na nem szó szerint de a lényeg ez volt.


Ahogy a box edzőm mondaná: ha félsz hogy benyelsz egy pofont akkor menjél inkább sakkozni


Szóval ha ilyesmibe vágod a fejszéd akkor legyél tökös gyerek és legyél spontán mert az előre kitervelt duma csak 2-3 mondat erejéig működik.


Én tudom mert mindig azt szoktam kérdezni a csajoktól hogy milyen jegyben születtek és mivel egy részüket ez egyáltalán nem érdekli hamar váltani kell. Persze vannak olyanok is akikkel órákat lehet beszélni ilyesmiről de ez olyan dolog hogy nem tudod mibe nyúlsz.


Azt ne mond neki hogy nagyon tetszel mert ezzel csak elbízza magát és átadod neki az irányítást ami nem a legjobb taktika mert így nem biztos hogy fel tud majd nézni rád ha egyáltalán eljuttok odáig.


Szóval ha az eredeti terv hamar besül akkor válts őszintére és mond neki azt hogy:


na jó hát tulajdonképpen azért jöttem ide ezzel a dumával mert szimpatikus vagy első látásra és szeretnélek megismerni.


Ha pedig beragadsz a beszélgetésbe és nem tudod mit mondj akkor én meg szoktam fordítani a dolgot hogy: na jó akkor ha te a helyemben lennél milyen taktikát ajánlanál hogy el tudjak csábítani egy olyan csinos lányt mint te


Ezen meg szoktak lepődni meg vigyorogni szoktak ami nyerő helyzet.


De lehetsz extra őszinte is és mondhatod neki azt is hogy: hát képzeld beírtam gyakorikérdésekre hogy milyen dumával menjek oda egy lányhoz aki tetszik és XY azt ajánlotta hogy.....és most én ezt elmondtam neked és látszólag nem sok eredménnyel úgyhogy most már látnod kell hogy micsoda erőfeszítéseket teszek itt érted úgyhogy igazán értékelhetnéd jobban is hogy minden erőmet össze szedve halált megvető bátorsággal próbálok itt neked udvarolni :-D


ha erre sem vigyorog meg tetszel neki akkor jobb ha tovább állsz

Én most jöttem nemrég az auchan-ból és megint egy facéval jöttem haza pedig a lánynak olyan barátja van akivel nagyon jól kijön,legalábbis ezt mondta.


Na sok sikert és ne stresszelj hanem vigyorogva menj oda:-D

2014. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!