Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan, aki elvesztette...

Van itt olyan, aki elvesztette a legjobb barátját több év barátság után?

Figyelt kérdés

Hogy viseltétek? Meg vagytok nélküle? Ha nem akkora 7 pecsétes titok, miért ért véget a barátságotok?

Mi 16 évesek vagyunk a legjobb barátnőmmel, akivel 12 év után most úgy tűnik romokban a barátságunk. Iszonyatosan nagyot csalódtam benne, és úgy érzem az egész barátságunk hazugság volt! Félreismertem! És most ki vagyok borulva..


2014. nov. 15. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

En is elvesztettem a legjobb baratomat (12 evig tartott) mert megnosult es egy aranyasot vett el, aki eltiltotta a barataitol (tobbek kozt tolem).

24/7-ben egyutt vannak mert a csaj nem dolgozik a baratomnak meg ugye cegei vannak, es igy nincs az, h titokban fel tud hivni....


Sok ido kellett ahhoz, h kilabaljak belole es meg most sem tudok errol konnyek nelkul beszelnis, mert valahol legbelul nagyon faj.Nekem o nemcsak a legjobb baratom volt, hanem a mentorom, potapukam,es nelkule most nem tartanek ott ahol most vagyok.


Rengeteg dolgot neki koszonhetek.

2014. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még sok fiatal év áll előtted, sok valódibb barátot lelhetsz, ha nyitott szemmel jársz. Talán ott és akkor bukkansz megfelelő, rendes hozzáállású személyre, amikor a legkevésbé gondolnád. Fontos, hogy Te is mindig légy nemeslelkű. De most már tapasztaltabb is vagy, kisebb az esélye, hogy hibázol, amikor a legmélyebb bizalmadba fogadsz valakit. Ne ugorj senki nyakába, tartsd be a fokozatosság elvét.

Jobbulást.

2014. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elvesztettem a legjobb barátomat. Elsős korunk óta ismertük egymást, 22 évesen hunyt el autóbalesetben. Nagyon rosszul viseltem, kellett hozzá idő, míg valamelyest tovább tudtam lépni. Sajnos rettentően hiányzik még most is, rengetek közös élményünk volt. Úgymond megvagyok már nélküle, de nem nagyon van választásom. Muszáj tovább lépni egy idő után és a jövőre koncentrálni, bármennyire fáj, mert családom van, akikkel foglalkoznom kell.

Mivel én nem úgy vesztettem vesztettem el a legjobb barátom mint te, nem nagyon tudok tanácsot adni, hogy mit is kéne csinálnod. Neked kell eldöntened, hogy meg tudod-e valaha bocsájtani neki amit tett annyira, hogy újra legjobb barátok legyetek. Vagy csak annyira, hogy valamelyest még tartsátok a kapcsolatot.

Az biztos, hogy nehéz csak úgy tovább lépni, ha olyasvalakit veszítesz el, akivel kvázi együtt nőttél fel.

2014. nov. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, tényleg nehéz, szerintem meg fogok tudni bocsájtani neki, de soha nem fogok rá újra legjobb barátként tekinteni. A kapcsolatot meg valamilyen szinten muszáj tartanunk, osztálytársak vagyunk..

2014. nov. 16. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!