Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek anyum most leszbik...

Szerintetek anyum most leszbikusnak nézhetett?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel szoktunk olyat,hogy egymás ölébe ülünk,meg mostani szituban a gépen néztünk pár dolgot és az ölembe ült,hogy jobban lásson. Anyum kérdezett vmit úgy jött be a szobámba,de mikor meglátott minket akkor elhalkult.Barátnőm meg egyből felpattant az ölemből és az ágyra ült, amúgy boldog párkapcsolatban él.Ezt anyum tudja is.


De nem tudom,hogy vajon minkét vélekedett erről.Hogy meglátott minket.


2014. nov. 15. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Miért lesz két lány leszbikus, csak mert egymás ölébe ül?

Butaság.

2014. nov. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy leszbikusok-e, vagy sem! Az a kérdés, hogy anyu mit gondolt! Anyukád lehet, hogy erre gondolt, mert tényleg furcsán viselkedtetek! Nem a facebook-on, hanem szemtől-szembe lehet ezt tisztázni! Még nevetni is fogtok rajta egy jót... ha nem jöttetek izgalomba egymástól... mert akkor nem csak annak nézett...
2014. nov. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy nagyon jó barátnőm és akárhányszor szóba került, anyám nem bírta felfogni, hogy nincs köztünk semmi, csak nagyon szeretjük egymást barátként.

De egy idő után már ráhagytam, akkor gondolj amit akarsz.


Valahogy az idősebb generációnál már az is normális, hogy a házastársak utálják egymást.

Nem tudják elképzelni, hogy két ember szeretheti egymást, sőt úgy is, hogy "csak" barátok.

2014. nov. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez olyan, mintha egy srác ölében ülne egy srác. És az apjuk benyit.
2014. nov. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen mi is szeretjük egymást nagyon,sokszor ölelgetjük, fogdossuk,puszilgatjuk egymást vagy éppen egymás ölébe ülünk,de nem azért mert vonzódunk egymáshoz csak szimplán jól esik a másik közelsége:)

De van amikor buszon úgy ülünk,mert nincs hely csak 1 ilyenkor is egymás ölébe ülünk. Bár,hogy idegen emberek mit gondolnak az engem nem izgat.


Csak anyum régebben is azt hitte barátnőmmel van köztünk vmi. Sokat jártam át barátnőmékhez,volt hogy ott aludtam,vagy csak hajnalokban értem tőle haza.

Ez a barátságunk elején volt,annyi mindenről beszéltünk,hogy úgy ment az idő,hogy el se hittük,hogy este 8 tól hajnal 4 -ig csak beszélgettünk.

Ennyire szoros barátságban még senkivel sem voltam,olyan mint a testvérem.

Mondjuk talán még vele jobb a viszonyom mint a húgommal.


Mivel régebben is ebben a tudatban élt anyum,mert volt,hogy rákérdezett,így ez az ölben ülés lehet furán érintette :D


Bár ma voltam anyummal kettesbe beszélgettünk,de nem hozta fel,hogy mégis mit keresett a barátnőm az ölemben vagy ilyesmi.


Köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 16. 12:57
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó azért fiúknál szerintem kicsit más :D


Lányoknál láttam ilyen bensőséges barátságot,hogy fogdossák egymást stb. De fiúknál nem nagyon.

2014. nov. 16. 12:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne érdekeljen senki véleményem sem :)

Örülj, hogy ilyen van egy ilyen kapcsolatod, ez keveseknek adatik meg.

A szeretetnek sok formája létezik, ezen nem ítélkezget senki sem. A szeretet jó dolog. <3

2014. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj, hogy nem vagy tisztában az identitásoddal! A fiúkkal azért más, mert nehezebben fogadja el a köztudat náluk a "másságot"! A nőknél a "másság" szinte természetes! Ölelgetitek, puszilgatjátok egymást, mert nagyon jó egymás közelsége! Én is így vagyok a párommal! Tudom, nincs köztetek semmi, mindenki leszbikus, csak a ti szerelmetek tiszta...!
2014. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Lehet, hogy inkább a monitoron nézett tartalom volt, amiért anyukád és barátnőd egy picit elszégyellte magát? Igazából a körülmények ismeretének hiánya miatt még a legokosabb emberek sem fognak száz százalékos tippekkel ellátni, hogy mi játszódhat anyukád fejében, max a szerencse hozza.

De amúgy maga a szituáció... amikor benyitott a szobádba, mennyire intim közeledésben ültetek egymás ölében? Akkor is fogdostad, puszilgattad? Anyukádat ez esetben vagy egy alaptalan, vagy épp jogos előérzete marcangolja. Én a nevedben nyilván nem akarom beskatulyázni a szexuális orientációdat, függetlenül attól mi lesz később te és a barátnőd között, mert ez a vonzalom kizárólag kettőtök között történik, csak vele éled meg, mint azonos neművel. Azért írtam vonzalmat, mert személy szerint én ezt a kötődést annak találom. A párokat, akár egymásra még nem talált szerelmeseket ugyanúgy kísérti a vágy hogy kellemeset okozzon a partnerének/kiszemeltnek, testi érintésekkel, érzelmes gesztusokkal, ahogy te is vágyhatsz rá, hogy az adott ponton megérintsen, az ismerős mozdulattal, kellően hosszan. Talán mert párja van, ezért tudatosan el van fojtva részetekről. De ha így is van akkor sem kötelező folytatása a beteljesülés, lehet egy határvonal köztetek fenn és lenn is, ami szilárdan tartja magát - remélem a hasonlat érthető.

A fogdosást azért tisztázzuk, mikben merül ki, mert teszem azt a szégyenérzet nélküli cici-comb fogdosás, has cirógatás eléggé kizárólagosan intim dolog, míg a meghittet a vállsimogatás meg ilyesmi teszi ki.

23L

2014. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
#8-as vagyok. "Én is így vagyok a párommal!" Mi símogatjuk fogdossuk, puszilgatjuk, ölelgetjük egymást, mert nagyon jó egymás közelsége, de azért ebben a kapcsolatban különböző neműek vagyunk...
2014. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!