Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Drága férfiak, elfogadtok egy...

Drága férfiak, elfogadtok egy bókot?

Figyelt kérdés
Néha annyira belém hasít az érzés, hogy el akarom mondani mindenkinek , hogy mennyire jó, hogy vagytok, és, hogy mennyire szeretlek titeket! :):) Egyébként sok éve házas vagyok, annak minden nehézségével, de akkor is így érzem!!:)
2014. nov. 24. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na így kell ezt kérem :-) Nem mindig csak szapulni a másik nemet. (bocsi nő vagyok, átadom a szót a pasiknak) :-)
2014. nov. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:):)
2014. nov. 24. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:

nem...


és az indok a következő...


sok hülye állat van (bocsánat a kifejezésért), akik nem tisztelik becsülik a kedves szeretni való nőket, sokan bántják is őket, vagy megcsalják, kihasználják.......igaz a másik nem is hasonló cipőben jár, DE én nem akarok ilyen lenni, ezért az EGÓ-m kordában tartom...és még azt se szeretem ha a barátnőm dicsér...nem akarom, hogy túl nagyra nőjön az egóm és én is ilyen "állat" legyek...meg vannak a saját nézeteim, elveim amiket szerény helyzetben képes vagyok felfogni...nem akarok változni, de azért köszönöm szépen a dicséretet :) elraktározom és felhasználom egy gyengébb pillanatomban amikor egy kis elismerésre van szükségem :)


és nektek is jár a bók sok dologért, de a legfontosabb amit tudnátok tenni egy idegen férfival: reggel egy fárasztó nap előtt, vagy este egy fárasztó nap után kedvesen rámosolyogtok :) nekem az bearanyozná a napom, ha a sok depressziós, idegbeteg ember között látnék egy őszinte vidám arcot :) hisz mindenkinek mosolyognia kellene...csak hát sokan nem képesek erre...pedig ha tudnák a probléma csak a fejükben létezik...de amikor egy kedves mosolyt látok akkor nem is foglalkozok egy pillanatra mással :) úgy, hogy hajrá csajok :P

2014. nov. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Köszi a bókot.Lehet is szeretni minket. Mi is szeretjük magunkat. Férfinak lenni jó, mert:


1. A telefonhívásaidat 30 másodperc alatt lerendezed.

2. Egy 5 napos szabihoz elég egy kis hátizsák.

3. Egyszerre lehetsz szép és intelligens.

4. Egy kis sörhas nem zavarja a másik nemet.

5. A TE barátaid szexuális élete rendben van.

6. Az összes befőttesüveget ki tudod nyitni egyedül!

7. A segged és a melled mérete soha nem befolyásolja a munkaadód döntését felvételnél.

8. Nem hurcolsz magaddal óriási ridikült tele fölösleges cuccokkal.

9. Téged nem zavar, ha le van hajtva a WC ülőke... legfeljebb felhajtod...

10. A régi haverok nem sajnálnak, ha meghízol.

11. 10 perc alatt le tudsz zuhanyozni és felöltözni.

12. A sok szex nem tudja a "jó híredet" elrontani.

13. Az alsógatyád 3-as csomagban csak feleannyiba kerül mint egyetlen női bugyi.

14. Neked nem kell minden éjjel egy szőrös pasi mellett aludnod...

15. 2 pár cipő is bőven elég.

16. Senki nem tartja cikinek, ha 32 évesen meg "szingli" vagy.

17. Bele tudod a hóba pisilni a nevedet!

18. Nyugodtan megehetsz egy banánt nagyobb társaságban is.

19. Nem zavar, ha a szex előtt nem volt előjáték.

20. Ugyanazért a melóért többet kaszálsz.

21. Senki nem hagyja abba egy disznó vicc mesélését, ha belépsz az irodába.

22. Az autószerelők mindig az igazat mondják neked.

23. Teljesen hidegen hagy, hogy észrevette-e valaki az új frizurádat.

24. Mindig egyformán jó hangulatban vagy.

25. Ülhetsz szétvetett lábakkal, mindegy mi van rajtad!

26. Ráncok és az őszülő haj csak még sármosabbá tesz.

27. Senki nem nézi a melleidet beszélgetés közben.

28. Soha nem hagyod ki az alkalmat a szexre csak azert, mert fáj a fejed!

29. Ha egy nő nem szimpatikus, attól még lehet egy jót kefélni vele!

2014. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Drága nők, de jó, hogy vagytok...


Bár ha nem lennétek, mi még mindig a Paradicsomban lennénk :)

2014. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves ufobias2,


Mit érnél azzal, hogy a Paradicsomban vagy, egyes egyedül? Én már rég öngyilkos lettem volna, ha nem lennének emberek körülöttem, legyen az akár férfi, akár nő :)


Kedves kérdező!

Köszönjük a bókot, s köszönjük, hogy létezel, léteztek. Hidd el, mi is szeretünk titeket :)


19/f

2014. nov. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!