Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm csúnyán...

A legjobb barátnőm csúnyán kihasznált! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátnőm semmibe vesz de tényleg, cipelem a táskáját a kabátját, tesi zsákját ugymond csicskáztat. Ha valami gondja, baja van én meghallgatom de amikor én akarok vele beszélni nem ér rá. Ma is hagyott egyedül ülni az első padba mert, ő odaült az új barátaihoz, állandóan lehülyéz, sérteget. Mikor kérdőre vontam miért teszi ezt velem azt felelte , hogy szörnyű barát vagyok , hogy ilyeneket vágok a fejéhez. Rajta kívül senkim sincs és tudja ezért teszi. Mit tegyek hagyjam ezt a barátságot vagy kérjek tőle bocsánatot? 17L

2014. dec. 1. 17:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit sok benne a helyesírási hiba. :)
2014. dec. 1. 17:36
 2/10 Daniel142 válasza:
82%
Ha már "csicskáztatott" és ilyeneket müvel, hogy semmibe veszi az érzelmeid és csak egy szemetesnek néz amibe bele tudja hajitani a gondjait, miközbe te nem támaszkodhatsz rá.....hagyd majd rájön mit veszit(ett), ha igaz barát....
2014. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Itt már az elején bajok vannak, mert ez nem legjobb barátnő. Ne foglalkozz vele, az ilyen nem érdemel efféle "barátot", amilyen te vagy, hanem azt, hogy egyedül legyen.
2014. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van.Nem is tudom... egyszer nagyon szeret, ölelget , jókat röhögünk. Másik pillanatban meg elmegy mással, rám se néz, meg se hall. Ez normális viselkedés?
2014. dec. 2. 17:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Velem is megesett már az ilyen. Én azt javaslom, hagyd ezt a "barátságot". Én is ezt tettem, mert engem ez az egész szituáció olyan szinten megviselt, hogy minden este sírtam és a puszta falnak meséltem el, hogy már megint mit tett velem, hogy milyen szörnyű, hogy az egyik pillanatban szeret, és ölel a másikban meg már gúnyol és sérteget. Sőt akár még ki is közösít. (És az egészben talán az volt legrosszabb, hogy régen legjobb barátnők voltunk és tényleg azok is voltunk nem csak úgy mondtuk.) Egy napon én ezt már tényleg nem bírtam idegekkel, abbahagytam a sírást és odamentem egy másik osztálytársamhoz és elkezdtem vele barátkozni. Idővel szinte minden osztálytársammal jóban lettem és végre azt éreztem, hogy tényleg vannak olyan emberek akiknek fontos vagyok és a barátjuknak tartanak. Tudom, hogy ezt nagyon nehéz megtenni, és az első lépések még nagyon fájni fognak, de az idő múlásával enyhül a fájdalom és talán majd egyszer el is múlik. (Nekem lelkem mélyén még mindig fáj egy kicsit, de szerencsére mára már annyit javult a kapcsolatunk, hogy akár el is megyünk együtt valahova és jókat beszélgetünk. Igaz, olyan barátság ebből soha nem lesz már mint amilyen akkor volt, mielőtt elkezdett volna kihasználni, de talán nem is kell, hogy olyan legyen.)

Összefoglalva szerintem ez volna a jó döntés ebben a helyzetben: Állj fel, húzd ki magad, menj oda valaki máshoz és barátkozz vele. Őt meg hagyd békén, ne foglalkozz vele, és vagy rájön, hogy hibázott vagy nem. Ha nem akkor nincs ki miatt búslakodj, nem érdemli meg a társaságod. Remélem, hogy tudtam segíteni, legalább egy kicsit is azzal, hogy tudod, hogy nem vagy egyedül, mert az ilyen sajnos elég gyakran megeshet...

2014. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kétszínű, labilis. nem érdemes vele foglalkozni.
2014. dec. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
lehet szólni kéne neki, hogy ez neked nem jó
2014. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
az ilyen nem barát, ne haragudj. Te is tudod a választ, ha a lila ködöd elhesegeted.
2014. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Velem is ez volt.De én meguntam kérte hogy legyek oszinte az voltam és még neki ált fejjebb.Tudod az ilyet jobb elkerulni az ilyen ember álszent vagy kétszinu.Bocsánatot neki kéne kérni hogy kihasznál,énis kérek a barátaimtol hogy adják ide a kabátom vagy valami de én ugyanugy megteszem.Keruld az ilyen embereket/barátokat,csak magadnak okozol fájdalmat ilyen ember társaságában.
2014. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nehogy bocsánatot kérj! amúgy meg teljesen egyetértek az 5-ös kommentelővel

sok sikert!

2014. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!