Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, ha lassan már...

Normális, ha lassan már undorodom tőle?

Figyelt kérdés

hosszú lesz, remélem lesz aki elolvassa 😔


19 éves lány vagyok. Van egy barátnőm, nevezzük Lucának. Lucát másfél éve ismertem meg, kollégiumi szobatársak vagyunk. Visszahúzódó, kedves lány benyomását keltette. Erkölcsösnek találtam, 3 éves kapcsolata volt 18 évesen, irigyeltem a kötelességtudatát és a lojalitását. Nagyon jó barátok lettünk, imádtam őt. Hárman voltunk egy szobában, a másik lányt nevezzük Nikinek. Ő sajnos nem töltött velünk sok időt, mivel minden nap éjfél körül érkezett meg a munkahelyéről. Niki is és én is szinglik voltunk, sokat jártunk szórakozni és randizgattunk is. Sejtettem, hogy Luca vágyik arra, hogy kipróbálja ezt az életstílust, de sose mondta.


Ahogy telt az idő egyre több fiúval ismerkedtünk meg a kollégiumban és Luca minddel igen szoros kapcsolatot ápolt. Volt egy srác (Bence) akivel még közelebb kerültek egymáshoz és történt egy este, hogy elcsattant köztük egy csók. Luca nem mondta el ezt a barátjának, de szakított vele. Bencével nem jöttek össze a dolgaik, viszont Luca belevetette magát a pasizásba. A szakításuk utáni 4 hónapban 6(!!) fiúval feküdt le.


Az utolsó fiú története érdekes lehet.

Lucának egyik hétvégén a városban kellett maradnia, viszont a kollégium nem vállalta az elszállásolást, ezért megkérte Nikit (aki azóta már a városba költözött a párjával), hogy hadd aludjon nála. Másnap megkérdeztem Lucát, hogy milyen volt, mit csináltak. A válasz ennyi volt: semmit, ittunk azt annyi. Hát rendben.

Másnap Lucával a kollégiumi szobánkban voltunk pár barátunkkal, amikor megcsörrent a telefonom. Niki az. Fura volt a hangja, és az se volt túl biztató, hogy azt hajtogatta, szeret engem és hiányzok neki, mindenképp találkoznunk kell holnap. Pár perc nyaggatás után rávettem, hogy mondja el telefonon, mégis miről van szó. Niki megkért, hogy menjek ki a szobából, hogy Luca ne láthassa a reakcióimat. Kimentem elmesélte, hogy Luca Niki saját ágyában lefeküdt Niki barátjával, úgy, hogy ő is ott volt. Hozzá kell tenni, hogy Niki említette már nekünk, hogy ő nyitott arra, hogy hármasban csinálja, viszont Luca hozzá sem ért Nikihez, és egy idő után Luca és Niki barátja csak egymásra koncentráltak. Niki fogta magát, felállt és kiment, ami nekik szinte fel se tűnt. Letettem a telefont, visszamentem a szobába és már láttam Luca lesápadt arcát, mondta is, hogy menjünk le rágyújtani, beszélnünk kell. Ha eddig nem csalódtam benne eleget akkor most: az első mondata valami ilyesmi volt: Gondolom, hogy miket mondott neked Niki, de akkor én is mondanék valamit.


Nos igen, még neki állt feljebb, és egyfolytában azzal takarózott, hogy ittas volt. Ez semmiképp sem mentség, főleg úgy nem, hogy egyetlen fröccsöt fogyasztott el aznap este.


Bocsánatot kért Nikitől, és sokszor mondta hogy bűntudata van, de nem igen látszott rajta. A következő napokban lekezelő volt és szinte nem is állt velem szóba.


A következő hírem róla az volt, hogy újra összejött a volt barátjával. :DDD


Nyilván nem nekem okozott bántódást, de mégis valahogy kiábrándító.

Szerintetek érthető, ha nem akarok többé a barátja lenni?


2014. dec. 7. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, ha most úgy érzed, nem akarsz többé a barátja lenni. Azonban én valahol Lucát is megértem. 3 éves kapcsolata ment tönkre és úgy érezhette, hogy támaszra van szüksége, de nem akart megint hosszútávú kapcsolatba kezdeni. Ezért 4 hónap alatt 6 fiúval kavart annyira, hogy le is feküdtek. (Ami azért annyira nem durva ebben a korban, 4 nap alatt 6 srácnál már azt mondanám, hogy tényleg ribis)


Ezután szóba jött, hogy Nikivel és a barátjával csinálhatnák hármasban. Ebbe Niki és a pasija is beleegyezett (legalábbis nekem így jött le a szövegből), azonban hancúrozás közben Nikinek feltűnt hogy a pasija túl sok figyelmet fordít Lucára, berágott rá és lelépett. A becsípett Lucának és a pasinak pedig ez nem tűnt fel a szex hevében.


Szerintem ha itt valaki tényleg igazán hibás, az Niki barátja. Egyből le kellett volna vágnia, hogy a barátnője miért van zavarban, s neki kellett volna véget vetni a dolognak azon nyomban. Persze ez csak az én véleményem.


20/f

2014. dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jogos amit mondasz, mind a hárman hibásak, viszont most Lucáról van szó. Nem hittem, hogy képes ilyesmire, viszont ami végleg kiábrándított, hogy visszament a volt barátjához. 4 hónapig külön voltak, sose beszélt róla, kizártnak tartom, hogy érzelmeket tápláljon iránta, de szerelmes semmiképp sem lehet.

Rendkívüli gyengeségre vall, hogy visszamenekül a "komfort-zónájába", kihasználva ezzel a volt barát érzéseit.

2014. dec. 8. 00:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nikit szopatnám.
2014. dec. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jobb nő is, mint Luca ;) :DD
2014. dec. 8. 00:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyra fordítva a szót, Luca a 3 éves kapcsolat ellenére egyáltalán nem felnőtt, így most ráharapott a dolgok ízére. Egy pár pofon után reméljük tanul is valamit, és nem fog ilyen hülyeségeket csinálni.
2014. dec. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Szerencsétlen Niki, ő az aki rácseszett arra, hogy Luca most kicsit kiéli magát.

egyébként jogosan haragszol Lucára. Erre nincs kifogás és Niki barátja is ostoba.

2014. dec. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

ahh édes megnyugvás 👌

köszi mindenkinek :)

2014. dec. 8. 11:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Fejleményeket azért szívesen olvasnánk még :).
2014. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!