Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne nézzenek...

Mit tegyek hogy ne nézzenek le a barátaim a munkám miatt?

Figyelt kérdés
Borászatban dolgozok mint eladó, és asszisztens, de van olyan, hogy segítenem kell a borkészítésben, palackozás stb. A barátaim meg lenéznek, hogy itt dolgozok, pedig én szeretem, mert jó a környezet, és megbecslnek, sőt még többet is keresek mint némelyik haver, mégis én szégyenlem magam, hogy mikor el kell mondani, hogy hol és mit csinálok. Mit tehetnék ez ellen?
2014. dec. 8. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem csak te képzeled ezt, biztosan nem néznek le :)
2014. dec. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha te szereted amit csinálsz,nincs mit szégyellned,egy borászat megbecsült dolgozójának lenni,úgy egyáltalán megbecsült dolgozónak lenni nagyon is jó dolog.

Ők mit dolgoznak?

Nem lehet hogy (ha) akármit is dolgoznak,az nekik nem tetszik és csak irigyek mert neked olyan munkád van amit szeretsz?

Szégyellni?

Én rendőr vagyok és ne tudd meg mikor megmondom hogy ez a munkám,de felőlem akár el is hordhatnak mindennek,én akkor is büszke leszek rá.

2014. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmilyen tisztességes munka nem lenézendő. A tied ráadásul teljesen normális és különleges. Ha viszont ők lenéznek,akkor én gondolkodás nélkül lecserélném őket. Szerinted-most őszintén-a barát lenézi a barátját? Már ha igazi barát.
2014. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyél nagyképű:

Találj ki valami hangzatos nevet a munkádra. Tudod van ez a technika:

Szódás: Szénsavas üdítő logisztikai manager

Utcaseprő: Kézi köztisztasági manager


Volt, amikor én is éltem ilyennel.

Azonban elgondolkodnék azon, hogy milyen a viszonyom egy olyan emberrel, aki lenézi a munkámat. Lehet, hogy a viszonyt kéne tisztába tenni...

2014. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék pár olyan munkát mondani ami kínos lehet, de ez pont nem az. Nem kell szégyellned a munkád, lehet ők sem nézik le, csak úgy érzed, ha meg mégis, akkor szóljál be neki hogy kapjon észbe.
2014. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a "barátaidat" kellene lecserélni, ha ennyire primitív emberek
2014. dec. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a munkával semmi probléma nincs, a barátaiddal van a baj.
2014. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Boraszatnal dolgozni egy tok szuper hely sztem es a szakmaval sincs semmi baj, a munka nem szegyen!

Az igaz baratok meg nem nezik le a baratokat ugy gondolom...,hanem megbecsulik legyen az akarki is, barmilyen vegzettseggel vagy anelkul!

Még az is lehet h hires borasz leszel,ha kepzed magad,bar azt irod kisegito is vagy:) egy jol meno sajat bor uzem & uzlettel a hatterben szerintem maga a boldogsag lenne! :)

Csak tedd a dolgod ,ha szereted a munkadat, ne foglalkozz masok velemenyevel.Te eleted.

Biztos van reszukrol irigyseg is , szoval.....

2014. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazából sztem azért néznek le, mert én nem egy menő irodában dolgozok iróasztal mögött öltönyben, hanem valamikor ez egy kemény piszkos melo munkás ruhában pl szüretek alkalmával.
2014. dec. 8. 16:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A rendes borászatokat itthon megbecsülik, de ha mondjuk komolyabb végzettséggel szeretnél tartósan borkínáló/boreladó lenni, akkor mérd fel hogy van-e innen feljebblépési lehetőség.

Főleg ha később tök más területen szeretnél dolgozni, mert azért nem mindenhol növeli az önéletrajzod értékét mondjuk 5 évnyi borászati bolti eladóskodás.

2014. dec. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!