Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetnek még igaz barátaim?

Lehetnek még igaz barátaim?

Figyelt kérdés

Mindenkit elveszítettem magam körül , senkiben nem tudok megbízni.

Ha valamire szükségem van , számítanék valakire,sosincs ott senki.

Nekem bőven elég lenne egy , csak lehessen benne megbízni , számítani rá.

Én mindig ott voltam/vagyok ha valakinek szüksége volt/ van rám , mindenkinek csak a jót akarom.És mit kapok cserébe?

Semmit.

Kivagyok teljesen.



2014. nov. 14. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:
19/L
2014. nov. 14. 21:42
 2/7 TheHologram ***** válasza:
Pont így vagyok én is. Mindenkinek segítek,mindenkinek időben szólok, megteszek mindent egy barátságért, és cserébe semmi. Nem várok el semmit,de ebbe kezdek belefáradni. Csak az inkorrekt viselkedést kapok. Nem vagy egyedül. 18/F
2014. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetnek, amit nehéz elhinni, mert 24 év alatt nem sikerült egyetlen igaz barátot sem szereznem, de majd csak egyszer eljön az az idő. F
2014. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnáld magad. Legyél negatív. Mutasd hogy érző ember vagy. Rajtad múlik
2014. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TheHologram ***** válasza:
Állj. Nem szabad negatívnak lenni és direkt sajnáltatni önmagad,de azt mindenképp ki kell mutatni,hogy érző lény az ember. ( már aki)
2014. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatom magam , csak ma kiborultam , betelt a pohár.

Kicsit átértékelödtek bennem a dolgok.

2014. nov. 14. 22:18
 7/7 anonim válasza:
Akit a legjobb barátomnak tekintettem az becsapott és csúnyát mondott rám! És nagyon csúnyán viselkedett velem! De van egy másik nagyon jó barátom aki mindig megvéd és mellém áll! Szerintem neked is van egy igaz barátod és nem vetted észre! Ezen gondolkozz el! De ha mégse akkor biztos lessz!
2014. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!