Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depresszióból kiút?

Depresszióból kiút?

Figyelt kérdés
Állandóan visszatér az érzés, hogy nekem nincs helyem ezen a világon az első barátnőm óta egy hatalmas űr volt bennem és találtam mást de 900kmrel arrébb így ez a kapcsolat nem lehetséges, hiába vagyok sikeres, osztályelső tudom a céljaimat, de olyan mintha egyedül lennék. Egyre jobban az-az érzés van bennem, hogy futnék a világ végére és leugranék onnan csak legyen már vége az életnek mert nem látom értelmét és unom, igen szégyen az hogy 17 évesen ezt így gondolom, de a mai emberekben nem találom azt aki hasonló lenne, és szépen lassan ezt az űrt elkezdi kitölteni mindenféle negatív érzés mint a depresszió most és félek magamtól, hogy mit fogok csinálni. Tudom másoknak sokkal nagyobb problémái vannak, de aki tud az segítsen mert már nem tudom mit tegyek.
2014. aug. 27. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Fura de én teljesen így érzem, vagyis részben. Nekem a családi, iskolai és egyéb stressz valamint idegeskedés miatt dühkitöréseim vannak amik eléggé komolyak!

Úgy érzem, hogy nincs értelme az életemnek.

Magány, fájdalom, szenvedés, keserűség, önbizalomhiány, idegesség, stressz, depresszió, öngyilkossági hajlam....

Úgy érzem, minden csak negatív!

2014. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Szia(sztok)!

Tudom, hogy nehéznek tűnik, de legyetek minél többet azokkal, akiknek élvezitek a társaságát, keressetek valami hobbit, amiben jók vagytok, vagy legyetek türelmesek, és jók lesztek! :) Pl.: sport, hangszer, akármi.:D Elkezdeni nehéz, de csak akkor lesz változás, ha tesztek is érte.:)

Remélem segítettem.

2014. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy van hobbim vannak barátaim járok bulikba, de ez mind nem az én világom nem tudom élvezni a dolgokat sportoltam rengeteget ráuntam mindre a gépen a játékokat is akkor játszom ha van még legalább egy másik személy de most már magához a játékokhoz sincs kedvem, a nyáron dolgoztam is annak is meg lett a gyüölcse de hiába, mind mulandó.
2014. aug. 27. 20:14
 4/12 anonim válasza:

Második vagyok!

Nem az álcák és a normák fognak boldoggá tenni. Ami nem a Te világod, azzal nem kell foglalkozni. Olyan dolgokat csinálj, amikhez van kedved! Teszem azt, buli helyett mondjuk találkozó a parkban? Hajrá! :D Nem mentség, ha a barátaid nem ilyenek, ismerkedj szélesebb körben.:) Fontos, hogy aki számít, az támogatni fog.

2014. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gátlásos vagyok ehhez talán túlzottan is mert mindig ott van bennem, hogy válasz nélkül otthagynak vagy kinevetnek, na meg park? Itt nincs egy se Pesten meg bemegyek a suliba és annyi na meg ha megis szólítok valakit akkor őt mivel hogyan?
2014. aug. 27. 20:30
 6/12 anonim válasza:

Még mindig második:


Nyilván ne akarj egyből életre szóló barátságokat kötni.:) Ne görcsölj, légy magabiztos, és aki mondjuk szimpatikus, kezdj vele beszélgetni - majd a helyzet adja magát.:) Esetleg megnézhetnéd az osztályból is azokat, akik csendesebbek, hogy beszélgess velük; ez még nekik is jól fog esni valószínűleg.:D

2014. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen nincs az osztályba, 30 fiú van mivel villamosmérnöknek tanulok és nem fogalmazok durván ha azt mondom csoda hogy még vannak székek és padok a teremben, állandó hangzavar és hasonló az egyetlen ilyen emberrel meg szoktam beszélgetni ő is eléggé depis de megtanulta élni a saját életét én még csak próbálom
2014. aug. 27. 20:45
 8/12 anonim válasza:
Járjatok el együtt helyekre stb.:) Vagy ismerkedj osztalyon kivul!
2014. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék sőt osztályon kívűl próbálok és a park tényleg jó ötlet majd egyszer talán a margitszigetre lenézek egyenlőre köszönöm ezt a rengeteg segítséget :) már maga a beszélgetés is sokat segített :)
2014. aug. 27. 20:59
 10/12 anonim válasza:
én is így vagyok, nincsenek különösebb gondjaim, csak annyi h k*rvára magányos vagyok, mert mostanság nincs más csak a sok kétszínű ember, bárkit barátnak hittem kicsit is mind ilyen volt. én öngyilkosságon még nem de más megoldáson gondolkodom. kicsit "kilépek a valóságból". tudom ezzel csak tönkre fogom tenni magam de jobbat nem tudok.
2014. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!