Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet nem érdeklem már a...

Lehet nem érdeklem már a legjobb barátomat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon közeli barátom,aki egy ideje megváltozott.Már egyáltalán nem keres.Ha meg mondjuk én írok neki,nem hoz fel témát,csak röviden válaszol.Hagyjam békén szerintetek?Nem érdeklem már?
2014. aug. 14. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat, en is hasonlo cipoben jarok...
2014. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ha tényleg érdekled, akkor egy idő után ő fog keresni.
2014. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már eltelt egy kis idő,és nem keresett! :-( Én kezdeményeztem a beszélgetést,mert az a baj,hogy nem bírom elfelejteni,de most is olyan közömbös volt,meg le is koptatott azzal,hogy dolga van!Nem értem mi történt.Miért hidegült el így. :-(
2014. aug. 14. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogd fel mint egy elromlott párkapcsolat, az egyik fél megunta a másikat, nincs mit tenni nem lehet ráerőszakolni magad a másikra.
2014. aug. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is sz_rd le, ne foglalkozz vele. Ha érdekelnéd keresne magától is. Tudom milyen érzés mikor ezt csinálják.. velem az egész baráti köröm ezt csinálta miután elköltöztem.

Eleinte fájni fog, de ha keresel új barátokat, lekötöd magad mással, jobb lesz. Jobb, ha időben elengeded mintha tovább keresed és csak a büszkeséged sérül, később pedig haragudni fogsz magadra/rá.

2014. aug. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!