Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most velem van a gond?

Most velem van a gond?

Figyelt kérdés

A barátommal átszoktunk ugrani a haverokhoz inni, beszélgetni a barátom haverjának van barátnője mi ketten szoktunk csak lányok lenni a társaságba.Na az van hogy mindig próbálok beszélgetni vele "kérdezem a suli hogy megy? munka keresés? stb" válaszolni szokót de ő sose kérdez vissza. Én meg próbálok jobban lenni vele de így ő sose akar tudni rólam semmit már idegesít...

Tavasszal hozzá fogok költözni a barátomhoz ő Pesti én meg Szfehérvári nincs Pesten egyetlen lány ismerősöm se rajta kívül. Jó lenne ha jobba lennék mivel szeretnék lányokkal is beszélgetni néha nem csak fiúkkal!


mit tegyek hogy jobban kedveljen?

köszi a válaszokat!

én 21 (L) ő 23 (L)



2014. dec. 21. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
igen nem nemtudom talán lehet de jobban figyelj oda
2014. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy neki szimpatikus, ezen nem nagyon lehet változtatni, esetleg ha veszel neki egy új autót.

2. Nem egy beszélgetős típus, és nem tudja, hogy mit kérdezzen.


Majd ha Pestre költöztél, keress más barátnőket.

2014. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, felesleges energiabefektetés olyanra időt feccelni, aki rád se bagózik.

Majd találsz olyat is aki érdeklődik irántad. Ezt a lányt felejtsd el.

2015. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!