Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is bunkón viselked...

Szerintetek is bunkón viselkedtem?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm jövőre megy férjhez,megkért, hogy legyek az egyik koszorúslánya, 25 évesek vagyunk mind a ketten. Pár napja volt a menyasszonyi ruhapróbája, ahova hívta az összes koszorúnylányát is. Mi pestiek vagyunk, a lány Pécsen lakik, ott nézett ki magának pár ruhát. Én felhívtam őt és megmondtam neki, hogy egyrészt ez most nekem nem fér bele anyagilag, mert lakásvásárlás után voltam és jobb helye is van ilyenkor a pénznek, illetve céges karácsonyi csapatépítőm is aznap volt, és mivel új helyen dolgozom, fontosnak tartottam ott lenni. A többi koszorúslány is azt mondta, h nem ér rá. A barátnőm akkor még azt mondta, h semmi gond, de később robbant a bomba, lecseszett, h önző vagyok, meg nem hiszi el, hogy nincs pénzem erre, amikor pontosan tudja, h mennyit keresek az új helyen, illetve akkor miért nem kértem kölcsön a páromtól vagy a szüleimtől. Persze ezt elpanaszolta a baráti társaságban mindenkinek, az egyedüli lány ( aki lement a próbára) barátját meg felhívta, h hozzon le engem is kocsival mire persze ő is felháborodott, hogy miért nem én hívom őt ilyenekkel. Persze én erről nem tudtam semmit sem.


Végül a többi lánynál elérte, h lejöjjenek ( az egyiknek asszem suliba kellett volna mennie aznap, a másiknak vizsgákra tanulnia, de lemondták) csak én nem mentem le és azóta azt érzem, h a társaság neheztel rám. Bár a barátnőmmel megbeszéltük a dolgot, de a tüske bennem mégis megvan, mert úgy érzem, ha nem kezdte volna el ezt a hisztit, nem lenne semmi neheztelés a többiekben sem. Vagy tényleg én vagyok a bunkó, és ott kellett volna lennem? ( plusz infó: az édesanyja nem ment el a próbára, mert esküvőellenes)


2014. dec. 23. 14:03
 1/4 extrabab válasza:
Hát, szerintem nem vagy hibás. Inkább a társadalommal van a probléma, tulsok az elvárás, meg a 2 város közöt azért van távolság :S . Esküvőn még tudod kárpotolni :)
2014. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem a te hibád

egyrészt messze is volt, másrészt tényleg nem értél rá

valószínűleg ő is csak azért vette a szívére, mert ez nagyon fontos neki és ez az ő esküvője

később majd megbékél, addig meg próbálj a kedvében járni, biztos csak stresszes számára a helyzet

de nem volt bunkóság tőled

2014. dec. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért felesleges a magyarázkodás.


Én csak annyit mondok hogy nem megyek és kész.


Hogy ennek mi az oka az teljesen mindegy.

Általában az hogy nincs kedvem.


Neked sem szabadott volna ilyesmivel magyarázkodni hogy mert nincs rá pénzed.


Hugomnak jövőre lesz az esküvője és már most tudom hogy nem lesz kedvem elmenni.


Ezen kívül pontosan egyet értek a lány anyukájával.Életemben nem hallottam még akkora baromságot mint az esküvő.

Az esküvő csak arra jó hogy elváljon az ember.


Különben is ki a francnak kell papír arról hogy a másik az enyém ?

És akkor körbe körbe mennek a hülye autóikkal és dudálgatnak hogy mindenki lássa őket.

Érdekes hogy a válásnál nem dudálgatnak.

Nevetséges színjáték az egész.


Szóval szerintem ne törődj a barátnőd véleményével.

Én sem mentem volna a helyedben.

2014. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos lett volna neki, hogy ott legyél, akkor egyszerűen annyival is megoldhatta volna, hogy ő nélkülözi neked azt az útiköltséget, amíg nem lesz pénzed arra, hogy megadd neki a tartozást. Könnyű a másikat hibáztatni, de ha nem törekszik semmiféle megoldásra, akkor nincs értelme.
2014. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!