Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem gáz? Úgy szégyenlem. Help!

Nem gáz? Úgy szégyenlem. Help!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma megajándékoztuk egymást a legjobb fiú barátommal, és én egy kisebb csomagot adtam neki csokival, illetve gyertyával, erre ő előhúzott egy hatalmas zacskót, amiben plüss volt és csoki! Annyira gáznak érzetem, hogy én egy kisebb csomagot adtam, ő meg egy nagyot... Nem ciki? 16l

Nem számítottam ekkora ajándékra.



2014. dec. 23. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki
2014. dec. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nagyság számít :)
2014. dec. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méret a lényeg. muhahaha
2014. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a legjobb barátok általában tudják egymásról, mit szeretnének, általában meg is beszélik, mennyit költenek egymásra, vagy mit kér a másik, és általában személyesebb ajándékot adnak egy gyertyánál. De mivel barátok között nem is számít, mit kapunk, biztosan örült neki, így nem gáz.
2014. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából volt benne még egy kis apróság, ami ilyen 'barátság szimbólum' a részemről, de egyszer sem beszéltünk róla milyen keretben kéne... :(
2014. dec. 23. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg csak egy könyvet vettem legjobb barátnőmnek.

Nem is volt sajnos nálam több pénz,így úgy gondoltam veszek neki egy olyan dolgot amit szeretne,mert azt a könyvet nagyon nézegette mint abból a pénzből több kisebbet,ami tucat ajándék.

Hogy ő mit fog venni nem tudom.Lehet több és drágább ajándékokat. Mi nem beszéltünk meg semmilyen keretet. Barátságban szerintem nem számít ki mit ad. Szándék,hogy gondoltunk a másikra az a fontos.

2014. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!