Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni? Teljesen...

Mit tudok tenni? Teljesen tanácstalan vagyok. 13/L

Figyelt kérdés
van egy barátnőm, de elegem van belőle, mert nem foglalkozik velem. amióta ismerem, mindig ő volt a legjobb barátnőm, de most nyolcadikra, teljesen megváltozott. mindig tanulásra hagyatkozik, egyre kevesebbet beszélgetünk egymással, és ez nagyon aggaszt. írtam neki egy levelet, amiben az áll hogy már nem szeretnék többé egy ilyen barátot. azt írtam még oda, hogy ha nem válaszol, akkor a barátságnak lőttek. szerintetek odaadjam a levelet neki? vagy ezt a szemébe mondjam? szeretnék a barátja maradni, de így ez lehetetlen...

2015. jan. 2. 18:54
1 2
 11/15 anonim válasza:
Na, megoldódott a dolog? :) Lécci meséld el mi volt!
2015. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

betettem a szekrényébe a levelet. reggel amikor jövök, került engem egy kicsit. mintha ott se lettem volna. tesióra elött elkezdtünk beszélgetni, ilyen kis apróságokon. megkérdeztem tőle, hogy elolvasta e. ő azt mondta, hogy mit?

de az arcán láttam, hogy tudja miről is van szó. még nem beszélt velem a dologról, de látom, hogy kezd a régi lenni, úgyhogy... :))

2015. jan. 6. 17:36
 13/15 anonim válasza:
Drukkolok nektek! :)
2015. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi :))
2015. jan. 6. 17:45
 15/15 anonim ***** válasza:
Szippantsatok fel egy kis port!
2015. ápr. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!