Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy fiúval, aki elhívott egy randira. 2 órán át beszélgettünk, sok közös dolog van bennünk, jól éreztem magamat, fel voltam villanyozódva utána. Aztán találkoztunk pár nappal később is, azon a randin is jól éreztem magamat, akármiről lehetett vele beszélni. Érett, figyelmes, állandóan bókol, sokban megegyezünk, de mégis hiányzik valami. Nem érzem azt a pluszt, amit szerintem kellene, hogy legyen. Mit tanácsoltok, találkozgassak még vele és hátha fogok többet is érezni, vagy mondjam meg neki, hogy nem mozgatott meg bennem túl sok mindent?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!


2014. dec. 3. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem sietném el ezt a részedről. Adj neki még pár találkozót, és ha akkor sem mozdul meg semmi, akkor joggal mondhatod el, hogy mindent megadtál ennek a lehetőségnek, de sajnálod, mert nem érzed a folytatás szükségességét.
2014. dec. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem alakul ki egyik naprol a masikra....baratkozzatok meg es majd eldol :) amugy meg ha lekapna lehet mar is ereznel valamit
2014. dec. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, megfogadom a tanácsotokat! :D Szerintetek meddig várjak?
2014. dec. 3. 00:08
 4/5 anonim ***** válasza:
hat figyelj...1-2 honap baratkozas az kel szerintem
2014. dec. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Az még a gondom, hogy én neki már nagyon tetszem,és félek, megbántom azzal, ha nemet mondok erre, arra. Nem erőltet semmit, mindig megkérdezi, hogy ezt vagy azt lehet-e, de nagyon rosszul érzem magamat, mikor visszautasítom, mert félek, hogy esetleg rosszul esik neki. Egy kicsit még talán ijesztő is a lelkesedése irántam.
2014. dec. 3. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!