Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nevezhető a...

Szerintetek nevezhető a barátomnak vagy nem?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok lány vagyok. Iskola első napján megismerkedtem egy lánnyal az osztályban. Papírokat kellett intézni és felmentem vele a gazdasági irodába. Azóta egy ideje beszélgettem vele de nem sokat. Ölelkeztünk ahogy barátok szokták. Egyik reggel(amikor a barátnője nem volt ott)odajött hozzám beszélgetni,(nem szokott) megkért hogy csináljak facebook-ot(mert nekem nincs). Vajon ezt azért csinálta mert érdeklem(mint barát) vagy mert nem volt ott a barátnője?
2015. jan. 8. 18:04
 1/1 anonim válasza:

Háát ez elég érdekes kérdés először is válaszuk külön a barát és a haver/span kategóriát.


A spanok azok akikkel jól elvagyunk de egyébként nem keressük egymást.


A barátok pedig akikkel heti szinten tarjuk a kapcsolatot(vannak közös programjaink,meg beszélhetünk velük mindent)stb..


Ezek után azt mondanám ha barátodnak nem is haverodnak talán nevezheted(hisz azér áll szóba veled mert haverjának tart)


És mellesleg tényleg csinálj facebookot meglátod hasznos egy dolog az.


17/F

2015. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!