Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy elég tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy elég tapasztalt fiúval, viszont nekem eddig egy komoly barátom volt, akivel kétszer feküdtem csak le, de az sem nevezhető igazi szexnek, mert volt egy kis problémája. Félek hogy nem leszek elég jó a barátomnak:S mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 12. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Semmit. Ez majd csak az igazi szexnél derül ki, hogy milyen vagy.

Csak lazán.


25/f

2009. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs miert felj az en baratom nagyon tapasztalt..en meg szuz voltam megis jo volt.nem volt soha vele gond,ugyis mindenki egymassal kell osszeszokjon tapasztaltan v.tapasztalatlanul...
2009. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy tapasztalt? Ha igen, akkor örülj neki, mert annál jobb lesz vele az ágyban! Előtte nyugodtam elmondhatod neki a félelmeidet is, kérd, hogy segítsen neked. Egyrészt ez számára hízelgő, másrészt azt is megtudod, milyen szerető (figyelmes, kedves stb.).
2009. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te még nem vagy olyan tapasztalt mint ő, nem jelent problémát. Belejössz!
2009. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!