Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meleg kérdés, tippek ötletek?

Meleg kérdés, tippek ötletek?

Figyelt kérdés

43 éves férfi vagyok és meleg.Összeismerkedtem egy korombeli hapsival december elején,egy élvezett volt vele .Cseréltünk telefonszámot,akkor abban állapottunk meg hogy ünnepek útán január első felében keressük egymást.Sajnálatomra találkozásunk útán 1 hétre már kezdtem hivogatni,hiányzott nagyon,viszont ő soha nem keresett.E hét elejére beszéltünk meg találkát de semmi nem lett belőle.Először ő variált útána én aztán azt üzente hagyjuk.Küldtem több sms-t de nem válaszolt egyikre sem,a telefont sem vette már fel.Tudom,a hibám mivel rászáltam,sürgettem.Utolsó sms-ben(januar 6-án) ezt üzentem neki:ha meggondolod magad nyugodtan hivj,szivesen találkozok vele akár Budapest akár B...ben, erre a válasza:Rendben,köszönöm!

Szerintetek fog még keresni?Nem merek sms-t küldeni vagy akár felhivni,most várok várok.

Az értelmes válaszokat előre köszönöm.



2015. jan. 9. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy fog, ha csak ennyit válaszolt, max úgy, hogyha alkalmi szex kell neki.
2015. jan. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba! Halott ügy. :/
2015. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi az a b...ben?
2015. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Telefonos beszélgetés közben(január 6-ig) többször jeleztem felé,ha nem akar velem találkozni nyugodtan mondja el,nem fogom többé keresni,a válasza mindig az volt jó volt velem meg hogy ő is élvezte a közös együttlétet.Ő egy másik városban él de részemről akár minden hétvégén is találkozhatnánk.Megvan a saját életem,neki ugyszintén,a mi esetünkbe inkább egy szexpartneri kapcsolatról lenne szó,csak ahogy írtam én bele estem,rászáltam és ezzel elrontottam az egészet.Nagyon barátságosan viselkedett mindvégig velem szemben,kérdés megkapam-e még vagy felejtsem el. :)
2015. jan. 9. 20:11
 5/13 A kérdező kommentje:
b-ben, Bécsben:)
2015. jan. 9. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem érdekled, nem lesz más választásod mint hogy elfelejtsd.
2015. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igen,nincs más választásom csak nem könnyű ezt számomra igy elfogadni.
2015. jan. 9. 20:24
 8/13 anonim ***** válasza:

A világ legszemetebb dolga ez, szerintem, hogy nem mondja meg egyenesen, legalább azt mondta volna hogy bocs de már nem akarok veled találkozni és kész.

Hát én voltam hasonló helyzetben és én őszintén ilyenek után bedurcizok és nem érdekel már akkor se ha ő keresne :c.

2015. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó

Igen,nem tudok eligazodni igazából mit szeretne.Az utolsó előtti sms-ben azt üzente kérlek hagyjuk utolsoban meg Rendben,köszönöm.Az eszem azt diktálja hagyjam már a fenébe az egészet,szenvedtem eleget érte de a szívemnek hiába mondom.Azon is gondolkodok ha már túl leszek rajta,küldök neki egy sms-t netán fel hivom hogy nem akarok már semmi kapcsolatot vele.

2015. jan. 9. 21:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az lenne, ha hagynád, had gondolja végig a kettőtök dolgát. Ha Ő csak futó kapcsolatra vágyott, akkor megijesztetted a szerelmeddel. Lehet, hogy neki nem megy olyan gyorsan ez a dolog. Időt kell neki hagyni.
2015. jan. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!