Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyakori kérdések válaszolói...

Gyakori kérdések válaszolói és kérdezői, lenne kedvetek egyszer összegyülni egy téren és egymás szemeibe nézni?

Figyelt kérdés
Megtennétek,ha volna rá lehetõség az irásaitokkal együtt.
2015. jan. 13. 23:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, mivel nem tudom ki milyen kérdést rakott ki. és szívesen néznék a bunkó trollkodó emberek szemébe, bár ők tuti lesütött fejjel jönnének el, vagy otthon maradnának ijedtükben :D
2015. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

Én el menék a válaszaimmal probálok segíteni és ezért vállalom is öket!

Emelet nagyon szívesen találkoznék azokkal akiknek olyan nagypofájuk van mint egy ház!!! Hogy személyesen is ekkora emberek mint ahogy ők állitják!!!

2015. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem csak városi szinten lehetne megoldani.. :)Hogy az adott város és környéke.Én pl nem utaznék fel, ezért Bp-re, de amúgy mennék szívesen :) Mondjuk vannak kisebb- nagyobb kihagyások gyk-n, de igen, mennék :)
2015. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék. Általában az itt aggrésszívóskodó nagy legények vagy 10-12 évesek vagy olyan IQ-val rendelkeznek hogy egyik asztaltól a másikig eltévednének.
2015. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én simán. Semmi olyan nincs, amit ne vállalnék IRL is.
dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!