Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mostanában nagyon zavarni...

Mostanában nagyon zavarni kezdett a magasságom. Esetleg valami jó oldala van az alacsonyságnak? (Kéne egy kis önbizalom (: )

Figyelt kérdés

157 cm magas vagyok, és 16 éves. Folytom azzal szekálnak az osztálytásaim, hogy "de cuki vaagy" meg "prücsök", "Törpilla" és hasonlók, a szemetebbek olyasmiket is kérdeznek, hogy miért ide jöttem, az általános két utcával lejjebb van:/ (Bár ezt mostanában kezdik abbahagyni, mert nem vagyok az a türelmes típus [értsd: cseppet agresszív] és rendesen oda szoktam sózni nekik)

Nem mondanám magam "fejletlennek", igazából csak egy összezsugorított átlagos kinézetű lány vagyok.

Magassarkút, kérlek, ne ajánljatok, nem tudok járni bennük, és amúgy sem vagyok az a magassarkús fajta. Nem tökély a póló-farmer-sportcipő:)



2015. jan. 14. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én csak 151cm magas vagyok, és 30 éves, te még nőhetsz, nekem már nem nagyon van erre esélyem.
2015. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. jan. 14. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyébként sporttal rásegíthetsz, nem tudom pontosan, hány éves korig lehet nőni, meg ez függ attól is, mit örököltél, de a rendszeres mozgás sokat segíthet (sport, tánc - nem a disco, hanem pl. társastáncok, salsa, hastánc, zumba...).
2015. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon ciki, mikor a többiek fölé magasodsz és látod, hogy az az úriember kopaszodik, amott tiszta korpa.

Ja, meg lenézni egy férfire sem leányálom.

Így te "válogathatsz" többet a férfiak közül, mert nem kell félned, hogy föléjük magasodsz (és ha valami csoda folytán meggondolod magad a magassarkúval kapcsolatban, akkor sincs baj).

2015. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fejeled le a buszon a kapaszkodót.
2015. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a próblémájuk. Aki ezzel cseszeget az elég éretlen, mivel ezzel nem tudsz mit kezdeni. Egyébként a mi osztályunkba 20 lány jár, abból mindenki 155 és 165 között van. Én 160 vagyok. 18/L
2015. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Azért én még nőttem volna úgy 10 centit, pasit még akkor is találnék eleget. A kicsikre nem mindig figyelnek oda, BKV-n is volt ebből már probléma tömegben. :-)

De én már így maradok, majd fogok egy szép szál magas pasit, aztán a gyerekem már nem lesz ilyen törpe. :-)

2015. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az osztálytársaidat minősíti a szekálás. Én sem nőttem nagyra, 163-4 cm körül vagyok, engem is mindig megtaláltak a többiek, mert jól tudták, hogy utálom, hogy alacsony vagyok, és harapok a témára. Aztán az egyetemen alig volt magas ember az évfolyamomon, mindenki kellemes fejmagasságban volt, így elmúlt a kisebbségi komplexusom, azóta nem érdekel, és nem is bánt, hogy csak ekkora vagyok, változtatni úgysem tudok rajta :) Azt nem szeretem, ha a boltban meg kell kérnem valakit, hogy vegyen le nekem valamit magasról, de más hátrányát már nem látom. Annyit tudok tanácsolni, hogy ne fogyatékosságként kezeld a magasságodat, azért cikiznek az osztálytársaid, mert látják, hogy zavar. Olyan ez, mint amikor egy kutya megérzi, hogy félsz tőle. Egyébként sok fiú odavan az igazi picilányokért :)
2015. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) Egy-két válasz megnevettetett:))
2015. jan. 14. 23:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok jó oldala van.

Nem kell lehajolnod, hogy bemenj egy ajtón.

Előnyöd van limbónál.

Állva is furulyázhatsz.

most ennyi jutott eszembe, de ha ezeket elmondod nekik mikor csesztetnek, tuti hogy abbahagyják mert rájönnek hogy igazad van.

2015. jan. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!