Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy oldjam meg, hogy ne...

Hogy oldjam meg, hogy ne veszítsem el a barátaimat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és kiköltöztünk Németországba. A barátaim MO-n maradtak. 2 barátnőm gimibe ment (ugyanabba). Az egyik ugyanott maradt.Egyre kevesebbet beszélünk és ők új barátokat találtak. Én nem vagyok képes lelkiismeret furdalás nélkül ismerkedni. Folyton ilyen nevetős képeket raknak ki az új barátaikkal és rohadt féltékeny vagyok. Ők már le se szarnak. DE én még szeretném ha jóba lennénk.

2015. jan. 22. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, felnőtt embereknél is könnyen megszakadhat egy kapcsolat, akármilyen régóta ismerjék egymást.


Skype-on kívül nem tudom mit lehetne még, esetleg időközönként visszanézni majd Mo-ra látogatóba, de nem tudom mennyire működne. Ők kb. úgy lehetnek vele, hogy már nem látnak többé (mikor gyerek voltam, egy barátom nekem is kiköltözött a családjával, sajnos azóta se láttam vagy hallottam felőle és már csak a keresztnevére emlékszem).


Mindenesetre próbálj meg ismerkedni a németekkel, meg magyarok is vannak azért még bőven ott.

2015. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
email-ozzatok! Írjatok leveleket egymásnak! Nekem is van egy nagyon jó barátnőm ő is kint él Németországban és mi levelezni szoktunk+ email,skype, fb, viber. Szünetekbe pl: tavasszal nyáron meg télen találkozunk :D
2015. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igazábol a távolság miatt már szerintem ugyanolyan mint régen semmiképp nem lesz... Megtudod tartani őket, skypen viberen ugy ahogy az előző válaszoló mondta. De nekem is voltak olyan barátaim akik elkoltoztek és most énis 13 vagyok. sőt a legjobb barátnőmmel se egyvárosba lakunk. de akkor is ő a legjobb barátnőm és lehet nemolyan mindennapos a barátságunk .mindeggyikonknek vannak más "legjobb" barátai is. Ő a titkaim őrzője vele mindent megmerek beszélni.. szóval röviden: beszélj veluk fb-n vagy bármi netes dolgon ugy tudjátok tartani a kapcsolatot. de ne számits arra h olyan lesz minden mint régen mert cseppet sem.
2015. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!