Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek egyutt aludhatok...

Szerintetek egyutt aludhatok a fiu legjobb baratommal?

Figyelt kérdés

Szerelmes belem, de en o bele nem. Minden velemenyre kivancsi vagyok:) Elkezdene kozeledni szerintetek?

15L



2015. febr. 8. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő szerelmes, te meg nem, akkor ne. Csak rosszat teszel neki. Ne húzd az agyát.
2015. febr. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ne legyél már ilyen szívtelen rib**c, hagyd békén, pláne ha szerelmes beléd, csak kínzod evvel. Undorító.
2015. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még én vagyok a r.b@nc:D Ő akarta, csak megkérdeztem, hogy jó ötlet e..
2015. febr. 8. 12:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Marha nagy gáz, ha megforult a fejedben, hogy egyáltalánt igent mondasz. Persze, hogy megpróbál mindent a gyerek, de ezzel csak szivatod.
2015. febr. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké.
2015. febr. 8. 12:53
 6/6 anonim válasza:

anno anyám ,- a saját bevallása szerint - maga is dafke nem ahhoz ment feleségül, akibe anno szerelmes volt, ...

Nos aztán azzal való kapcsoalta, akivel meg összeházasodott, azaz aki végül apánk lett, ő ugyan , elmondások alapján legalábbis úgy tűnik, apánk szerelemből fette feleségül azkt akit, azaz anyánkat, de ez nem bizonyult éppen kölcsönösnek. Valamilyen mértékben hasznos volt ugyan, apánknak, eleinte legalábbis, de aztán valahogy elkeseredett ellentétekbe torkollt azzal együtt is, hogy együtt maradtak 4 évtizeden át, de ez az eredmény inkább hűséges típusuknak köszönhető, amiben megegyezett értékrendjük, viszonyulásuk egymáshoz, házassághoz.

2015. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!