Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan "haragszok" rájuk?

Jogosan "haragszok" rájuk?

Figyelt kérdés
6-an nagyon jóban vagyunk de eggyik lány nem igazán szeret engem nem tudom miért pedig a suliba rendes velem. pár napig beteg voltam (influenzás). Eltervezték 5-en hogy elmennek és valamelyik nap találkoznak. 4-en mondták hogy hívjanak meg engem is egy ember a csapatból pedig szó szerint kihisztizte hogy én ne menjek és hogy tartsák titokban előlem hogy mennek moziba ma mondta el ezt az eggyik lány hogy titokban kellene tartania de elmondja mert sajnálja hogy így történt. Tényleg ennyire nem állnak ki a barátaim értem? Jogosan érzem magamat szarul hogy nem hívtak el egy ember miatt? :/

2015. febr. 13. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor mégsem vagytok mind a 6-an nagyon jóban... nekem is rosszul esett volna, őszintén szólva nem értem miért nem álltak ki melletted a többiek és miért nem mondták annak a lánynak, hogy márpedig neked is szólnak... ő esetleg a "vezér"? mindenki megy utána? (aki elmondta rá ne haragudj, őt bántja ez a dolog)
2015. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vezér csak addig hisztizik ameddig nincs az amit ő akar
2015. febr. 13. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet mindenkit szeretni vagy kedvelni. Téged nem kedvel a lány, viszont őt kedveli mindenki. Ezt el kell fogadnod, hogy van aki a háta közepére sem kíván téged. Vagy megszokod, vagy szép lassan leépíted ezt a baráti társaságot.

Csak egy megjegyzés:

eggyik szót nem így kell írni, hanem így EGYIK.

2015. febr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké elnézést hogy elírtam de a barátaim miért nem harcoltak hogy jöhessek én is nem vagytok nekik fontos?
2015. febr. 13. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nem harcoltak, mert az akkori helyzet úgy alakult hogy senki sem akart kimaradni a mozizásból, és tartottak attól, hogyha kiáll érted, akkor a többiek őt is elküldik, és kimarad a szórakozásból. Így ha akart is bárki szólni, csöndben maradt, gondolván, úgy is beteg vagy. Tudod a tipikus csordaszellem. Ha mindenki szerint így helyes, akkor senki nem fogja mondani, hogy ez nem volt fair. Ha végig gondolod, ha te lettél volna ott, és más lány beteg, akkor te sem álltál volna ki érte, mert benned is ott lett volna, hogy ha senki nem szólt te sem fogsz. Te is félnél, hogy lehet kiközösítenének. (tudom most azt mondod, hogy te nem vagy ilyen, én mindig kiálltam volna..pedig nem..)
2015. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy én kiálltam valakiért aki kb ugyanebben a helyzetben volt és elértem hogy jöjjön velünk :/
2015. febr. 13. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!