Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi tévő legyek? Hogyan cseleke...

Mi tévő legyek? Hogyan cselekedhetem jól?

Figyelt kérdés
Az osztályban van 2 ember akivel nagyon jóban vagyok . Az egyikkel már hamarabb Jóban lettem ees szeretem meg minden ,legjobb barátnak tekintem,de van egy masik aki meg rámvan szállva mindig velem akar lenni,es ugy érzem higy elhanyagolom a másikat,es az is látja . Mit tegyek?

2015. febr. 20. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Lógjatok hárman együtt.
2015. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van. Ki mondta, hogy választanod kell?
2015. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt igy nem lehet. Mert a masik nem igazán birja a másikat :) tehat ez nem jo. En arra gondoltam h választom a jobbat es a massikkal csak kevesebbet leszek. Mert o lehet kiakar maganak kozositeni
2015. febr. 20. 17:28
 4/4 anonim válasza:
Szia kedves. Ez teljesen egyértelmű. Ha már választanod kell akkor nyilván csak nem azt az illetőt választod akit olyan megnevezéssel illetsz, hogy "rám van szállva, mindig velem akar lenni" ez kicsit olyan mintha téged nem is különösebben érdekelne. Szóval ha mindenképp döntened kell a legjobb barátot válaszd, bár ha tényleg a legjobb barátod, nem értem miért gondolkozol ezen egyáltalán. :D
2015. febr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!