Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nők miért szólnak bele és...

A nők miért szólnak bele és próbálják befolyásolni a barátnőjüket, vagy a véleményüket? Mire ez jó a nőknek, hogy tulzottan belefolynak egy barátnő, pl kapcsolattal, kapcsolatos döntésében?

Figyelt kérdés
Néha a páromnál elcsipek olyan beszélgetéseket,hogy csak nézek ki a fejemből,amikor így fél füllel hallok valamit,vagy éppen elmesél valamit.Rá kellett jönnöm,hogy egy barátnő akár rossz irányba is terelheti a barátnőjét és bizonyos doglgok döntésénél,olyan hatással lehetnek,hogy az elképesztő.Sok esetben nehéz is eldönteni szerintem egy nőnek,hogy egy barátnő vajon jó irányba bíztatja,avagy teljesen rossz irányba ad tanácsokat.
2015. febr. 25. 10:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális felnőtt nő képes maga dönteni. Attól még hogy a barátnő, férj, pasi, szülő vagy bárki más tanácsot ad, vagy más megvilágításba helyezi a dolgokat, a döntés és a következményei kizárólag az övéi.
2015. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

ma 11:58


Az én párom nem bulizós fajta.Viszont amikor nem voltam itthon 3 hétig,akkor az egyik barátnője pont szakított a férjével,a másiknak pedig hetekre el ment dolgozni valami más országba.Mintha kiszimatolták volna,az egyik hívta bulizni,a másik meg,hogy aludjon ott nála.Az egyiknek hozzáteszem,vannak leszbikus hajlamai,volt hogy a jelenlétembe ajánlkozott a páromnak,hogy legyen már egyszer valami köztük.Párom tudom milyen,ő szolid,nem az a nagy bulizós fajta.Szóval mind a kettőre nemet mondott.Tudom mert minden este beszéltünk skypon,és lényegében mindent elmond nekem,még sok dolgot,amit a barátnőikkel beszélnek.Ilyenkor vagyok ledöbbenve,hogy úristen szegény páromnak,milyen hülyeségekkel tömik a fejét.

Volt olyan is,hogy olynaokat mondott az egyik barátnője rólam,hogy én biztos kihasználom,hát nem veszi észre.Hát hogy miv azt nem tudom.Mert nőt még ennyire nem szerettem,és soha nem segítettem ennyi mindent szerintem egy embernek sem életemben.Nincs olyan dolog amiről az mondható,hogy kihasználom.Hiszen itthon is segítek a háztartásban,bevásárlásban,ha kell főzök,mosok,takarítok,porszívozom.De akár elmegyek boltba,egyszóval bármire meglehet engem kérni,soha nem ellenkezem,ez amióta együtt vagyunk így van.

Tény volt idő,pár hónap,amikor én pár hónapig munkanélkül voltam,mert nem találtam.Akkor pletykáltak rólam ilyeneket.Csak azt nem tudták,hogy nekem van félretett pénzem és nem a párom pénzéből élünk csak.

2015. febr. 25. 12:19
 13/17 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Nem az volt a kérdés, hogy jár e a feleségnek kikapcsolódás vagy sem. Hanem az, hogy a férj pont akkor nem akarta, hogy a feleség elmenjen, a barátnő meg csak adta alá tovább a lovat, hogy nehogy már... Egy igazi barátnő nem hozza olyan helyzetbe a legjobb barátnőjét, amiből családi konfliktus lehet, hanem visszakozik és megérti, hogy majd legközelebb.
2015. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Barátnők....- Nekem elegem lett a kavarásaikból,négy éve nem foglalkozom egyikkel sem.Sokkal boldogabb az életem.

A férjem haverjaival is el tudok értelmesen beszélgetni és másznak bele a magán dolgaimba.

2015. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
# - Nem másznak bele a magándolgaimba!
2015. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

12: Most már tudom, hogy ki vagy :D

Minden héten írsz ki kérdést valamilyen megvilágításban. Aztán mindig a munkanélküliségre lyukadunk ki.

Lépj már túl ezen! És a kisebbségi komplexusodat ne a nők szidásában vezesd le. Azért mert a te barátnődnek hülye barátnői vannak, az nem azt jelenti, hogy mindenkinek. Mellesleg a barátnőd választotta őket!

2015. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak aljas, szemét nők, akik keresztbe tesznek a többi nőnek.

De az igazi barátságok azért nem ilyenek. Elmondjuk a véleményünket, ha azt látjuk, hogy a másik a vesztébe rohan. És közben pontosan tudjuk, hogy hiába, mert úgyis a vesztébe rohan...Elég kevés nő fogadja meg az értelmes tanácsokat.

2015. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!