Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám vigasztalni a...

Hogyan tudnám vigasztalni a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátnőm senkinek sem tetszik. Nem valami szép, de nagyon kedves és jószívű, csak a fiúk sajnos nem ezt értékelik ilyen korban. (14 évesek vagyunk mindketten.) Az osztályban csomó fiúnak én tetszem, és a barátnőm sokszor hangoztatja hogy irigy rám, meg sokkal szebb vagyok. Meg sok fiú, meg lány mondja nekem hogy milyen szép vagyok. És én ennek nem tudok örülni, mert ahányszor ezt mondják a barátnőm szomorúan néz rám. Nagyon szeretem, és nem szeretném ha amiatt érezné magát rosszul hogy jobban nézek ki. Kérlek ötleteket

2015. febr. 26. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy, majd kinövi. Ez legyen a legnagyobb gondja.
2015. febr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó, de már nekem kellemetlen hogy ez a téma egész nap
2015. febr. 26. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak téged is meg a barátnődet is, kellemetlen lehet nagyon, de ezzel sajnos nem tudsz mit kezdeni, nem tudod sem a fiúkat megváltoztatni, sem a barátnődet.
2015. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,rossz lehet a barátnődnek.


Nekem legjobb barátnőm sokkal szebb nálam. Bárhová megyünk mindig őt nézik,mindig ő vele akarnak beszélgetni.Nekem is kellemetlen a szitu.De úgy vagyok vele. Erről nem tehetek,ha a srácoknak nem jövök be. Viszont volt pozitív élményem is.Engem szólítottak le.Barátnőmet meg nem. Szóval a srácoknak más-más az ízlésük.


Mondjuk én 22 éves létemre tisztában vagyok az adottságaimmal,kinézetemmel. 14 éves lánynak sokkal nagyobb "tramuma" ez. Értesd meg vele,hogy úgy is jön majd egy fiú akinek tetszeni fog. De ilyen korban normális a reakciója kifogja tényleg nőni.

2015. febr. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!