Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire illetlenség?

Mennyire illetlenség?

Figyelt kérdés

Az egyik haveromnak volt a diplomavédése, meghívott, el is mentem, vittem neki italt...

Hétvégén pedig rendez egy bulit ennek megünneplésére, és ide is meg vagyok hivva. Csak hogy én úgymond kakukktojás lennék, ugyanis akik még ott lesznek, az az ő baráti társasága, én csak az egyetemről ismerem, szóval eléggé egyedül érezném magam, én meg eleve olyan vagyok, hogy nem szeretek olyan helyre menni, ahol nem ismrerm az embereket.

Illetlenség ha nem megyek el? A diplomavédésén ott voltam...

Illetve ti megsértődnétek?


2015. febr. 27. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elmondanád hogy miért nem akarsz jönni, én megérteném. Viszont megpróbálnálak rábeszélni, hogy gyere el legalább egy órácskára koccintani meg ilyenek, s hátha utána megtetszik a buli :)
2015. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről, biztosan befog mutatni a többieknek és nem hagyja, hogy a sarokban egyedül ülj. Persze ahhoz neked is kell nyitnod, de ha van hozzá kedved, akkor lesz rá lehetőség.


Nem hiszem, hogy bármi gond lenne, ha nem akarsz elmenni így.

2015. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!