Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a legjobb barátnőm...

Miért ilyen a legjobb barátnőm? (többi lent)

Figyelt kérdés

Már sok éve legjobb barátnők vagyunk, de mostanában mindig lefikázza az én véleményem. Rám lép véletlen, de bocsánatot se kér. Az osztályban ő az aki egy kicsit "díva" és sok mindenkit kibeszél. Nekem szokott olyanokat mondani, hogy nézd milyen ronda az xy ruhája. Meg a fiúk is belé szerelmesek. Viberen, ha beszélünk van, hogy kiírja, hogy látta az üzenetet és nem ír vissza. Meg edzésen köszöntem az edzőnek edzés végén és mondta, hogy puszi xy (a nevemet mondta) És a barátnőm azt szokta mondani, hogy téged minden tanár szeret és, hogy milyen jó nekem, hogy a koreográfiában jó helyre állítottak stb. Miért ilyen mostanában velem, mintha semmit se számítanék neki? Mit tegyek?

12/l



2015. márc. 7. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
beképzelt, el van szállva magától és ha neked valami egy kicsit is jobb mint neki akkor már irigykedik
2015. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert valójában csak arra kellesz neki, hogy lássák a különbséget az Ő szépsége és a Te kis szürke, verébszerű megjelenésed között.
2015. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beindult a nővé válás, fokozódik a rivalizálás. Elcsúszott a személyisége, a régi, "rendes" barátnődet aligha kapod vissza. A többi lány közt majd csak akad olyan, akiből rendes barátnő lesz. Őt meg... ha ilyen, akkor vedd lazán, távolódóan. Vagy észbekap, vagy érdemtelen a bizalmadra és akkor felejtős.
2015. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Felnő a drága ;) Anyuci/apuci pici hercegnője, amint egy problémába ütközik, egyből nagy szarban lesz, és le fog állni ezzel a khmmm... viselkedéssel. Addig viszont harcolni akar. Majd egyszer abbahagyja. Várd ki. (Remélem visszaváltozik, és nem azt mutatta meg, milyen is valójában)
2015. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: De teljesen nem fog visszaváltozni. Ebből a szakaszából az életének is meg fog benne maradni valami.
2015. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként lehet, hogy jövőre nem egy osztályba fogunk járni. De különórákra együtt járunk.
2015. márc. 8. 12:29
 7/7 anonim válasza:
Irigykedik rád, és menőbbnek akar tűnni. De az ilyen nem legjobb barátnő... Próbálj vele beszélni, hogy mi a baja.
2015. ápr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!