Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha idegesít a...

Mit tegyek, ha idegesít a barátnőm? 13/l

Figyelt kérdés

Már másfél éve ismerjük egymást. Kb fél éve nagyon jóban lettünk, egymás mellet ülünk az iskolában. De három hónapja fokozatosan idegesít a szokásaival (ahogy tartja a kezét, ahogy beszél, ahogy viselkedik velem). Nemrég kiderült, hogy a többi barátnőmet is idegesíti. Engem most már annyira idegesít, hogy próbálok nem sokat lenni vele, de folyton mindenhova követ. Lehet, hogy neki nem tűnt az fel, hogy senki sem bírja...

Mit tegyek? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2015. márc. 8. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ajtót csukd be magad után kérlek, köszönöm.
2015. márc. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt :D a csaj osztálytársam. Elején sokat nevettünk vele, de aztán fokozatosan ki akart sajátítani magának :D legyél vele türelmes, ne keresd a társaságát, ha mond valamit bólogass :D 14/L
2015. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közöld vele négyszemközt egyenesen, hogy idegesít. Vagy újrakezditek a barátságotokat vagy a továbbiakban tesztek egymásra. Nem kell ám mindent eltűrni.
2015. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 és #3 köszi :)
2015. márc. 10. 21:11
 5/5 OneRepublicFan válasza:
Figyelj,nekem is van egy ilyen barátnőm én őt 7 éve ismerem. 2 hónapja megkérdezte,hogy nem-e gond,ha egy kis ideig nem velem van és én erre azt válaszoltam,hogy ok. Tegnap beszélek vele és mondta nekem,hogy mondjam úgy ahogy az újlegjobb barátnője. És ezzel mondtam neki,hogy ebből elegem volt és nem szeretnék a barátnője lenni. Ez után elkezdett engem zsarolni. Hallottam mit mond,de már nem érdekelt és elmentem tőle messzire. Nyugi,ha nem birod tovább két választásod van: 1. Elmondod neki és vagy megérti és abba hagyja vagy fojtatja vagy 2. abba hagyjátok a barátságotokat.
2015. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!