Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Visszamennetek ide dolgozni?

Visszamennetek ide dolgozni?

Figyelt kérdés
Egyetem elott egy evig dolgoztam a kerdeses helyen, a munkaban ismertem meg egy jo(nak hitt) baratnomet. Egeszen addig minden tok jo volt, amig ossze nem jott a fonok fiaval. Azota kb le se sz.r, orulhetek, ha koszonni meltoztat. Az eskuvore ugyan hivatalos voltam, de pl a gyerek szuleteserol csak a facebookra kirakott kepekbol ertesultem. Most a nyari szunetben visszamennek, hogy ne 0-rol kezdjem az uj tanevet, vissza is vennenek, amugy jo hely, a fonok is kedvel, de emiatt a csaj miatt erosen gondolkodom azon, hogy mas helyet keresek. Igazabol nem sok vizet zavar, birunk letezni egymas mellett, de nem nagyon van kedvem vele egyutt dolgozni megint. Persze ha mas helyet nem talalok, visszamegyek, de nem jo szivvel. Mit tennetek?
2015. márc. 16. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2015. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lany hat... ilyen kerdest ferfi nem ir.

Ha nem a beosztottja leszel, menj vissza. A munkaddal foglalkozz, jobban fogod erezni magad.

2015. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, lany vagyok. Kozben gondolkoztam a dolgon, de szerintem is visszamegyek. Ne tole fuggjon mar az eletem!
2015. márc. 16. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a beszed, jo az irany! ;)
2015. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!