Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha negatívak a barátaim?

Ha negatívak a barátaim?

Figyelt kérdés
Sajnos most nincs sok barátom, külföldre mentek a legtöbben, vagy becsajoztak/pasiztak. Olyankor meg tudjuk hogy sokan nem foglalkoznak a barátokkal. Pl volt egy csaj haverom, akivel sokszor összefutottunk, bepasizott, most meg erőszakoskodom már egy éve hogy fussunk össze. A másik fajta, akik sosem keresnek engem, nagyon ritkán közös körben találkozunk, ott a nyakamon csüng, de amúgy le sem tojja a fejem. Van egy jó haverom, de ő meg iszonyú negatív és lehúzó lett. Folyton nyávog mindenen de olyan szinten, hogy már facebook on is köszönés nélkül ontja a nyávognivalóját. Persze azt sem kérdezi meg hogy vagyok, de őt hallgassam meg...már nincs is kedvem vele összefutni mert ott ugyanez van. Nekem sokkal rosszabb most, mint neki, mégsem nyávogok pláne nem másokat terhelek a gondjaimmal folyamatosan. Őszintén szólva felnőttként nem tudom hogyan lehetne igaz barátságokat kötni. Nekem most se meló, se barátnő, se barátok, úgyhogy megvagyok lőve. Ne vagyok otthonülős, de a diszkó, kocsma, éjszaka fetrengés a körúton nálam nem menő. Pedig sokan kocsmákban ismerkednek.... Jártatok már így? hogyan oldottátok meg? 24/f

2015. márc. 17. 12:37
 1/1 anonim válasza:

Elsősorban a negatív barátod..

Mondd el neki, magyarázd el mennyi dolog miatt érdemes pozítív lenni. Mindenben van jó. Mindenben. Pizzázatok pl és hívd mindenhova

2015. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!