Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kezdjek a kialakult...

Mit kezdjek a kialakult helyzettel?

Figyelt kérdés

Még valamikor november felé megismertem valakit. Egyből nagy lett a vonzalom, jó kapcsolat alakul(hatott)t volna ki.

Az illető ott lett gyanús, hogy elkezdett taszítani magától, pedig számtalan lehetőség lett volna találkozni, vagy bármi. Itt már elbizonytalanodtam, hogy barátság, vagy annál több, vagy mi ez.

Egyszer teljesen véletlenül találtam meg, hogy neki barátnője van évek óta. Mikor ezt felhoztam, jött a háborgás, aztán meg a bánkódás, hogy reméli jól megleszünk még. Túl jó szívem van, hagytam még egy esélyt, hogy formáljuk valamivé a kapcsolatunkat.

Volt időszak, amikor hiányoztam neki, és lett volna inkább velem, aztán volt amikor hosszasan semmi életjel. Az üzeneteimre akkor válaszol amikor kedve van, ha bármit kértem semmi, ha tőlem kellett valami, azonnal.


Ezalatt az idő alatt rájöttem már végre, hogy komoly szándékai biztosan nincsenek velem, azonban hogy barátok vagyunk-e, azt nem tudom, igazából az egész lényt nem tudom hova sorolni. Nekem rosszul esik hogy ilyen. Felőlem a legnagyobb tróger is lehet az illető, ha van gerince és nem egy patkány velem, attól még lehet barát.

Névnapomra írt, és neki is most lesz majd, nem tudom, hogy írjak-e neki, vagy inkább hagyjam a fenébe.


L/23



2015. márc. 18. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket én pár hasonló alkalom után kerülöm. Egy általános sulis osztálytársam akivel lassan két éve nem találkoztam, megbeszéltünk egy időt hogy a városban összefutunk. Ott fagyoskodtam 20 percet, majd hazamentem. Pár óra múlva írt hogy nem ért rá. De nem volt képes se egy sms-t dobni se felhívni, én többet nem fogom keresni az biztos. 20/F
2015. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én már 2x is vártam rá, hiába. Teljesen elnyelte a föld, aztán pár nap múlva úgy jelentkezett, mintha semmi sem történt volna. Azt hiszem eleget tettem azért, hogy jobb legyen a kapcsolatunk.
2015. márc. 18. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy gerinctelen, inkorrekt alak. Hagyd a fenébe!
2015. márc. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ma megint felkeresett, és most érdekes mód normális hangnemben (már köszönve írt, nagy előrelépés).

Gondolom találkozni akart, de én nem foglalkoztam most már vele. Hónapok óta csak hülyít, én meg mindig bedőltem neki. Rossz volt elutasítani, mert tényleg reméltem egy jó kapcsolatot, de valahogy mégis én érzem pocsékul magam.

Észhez tér az ilyen valaha és fel tudja mérni mennyire beletapos a másik lelki világába?

2015. márc. 23. 18:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Van hogy észhez tér, de sokaknak nincs helyén a lelkiismeretük és nem látják hogy mit okoznak a másiknak...
2015. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most, hogy te távolodsz tőle, hogy nagy az esélye, hogy végleg elveszít, már ő fog futni utánad.
2015. márc. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!