Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? A barátnőm...

Mit csináljak? A barátnőm meglopott!

Figyelt kérdés

Kölcsön adtam a tolltartómat,mert kért cerkát. Nemrég tudtam meg,hogy kivett egy cetlit.Rávan írva,hogy: I love Dani! Are you gonna by my boy?

És mindenkinek elkezdte mutogatni. Mindenkinek azt mondta,hogy azért fogjamegmutatni Daninak,mert én "megfenyegedtem azzal,hogyha nem ad kaját,akkor elmondom egy titkát mindenkinek". Ez hazugság! Nem tudom,hogy mit tegyek anélkül,hogy rájöjjön nem magamtól jöttem rá. :(


2015. márc. 20. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi tegyél? Szard le. Ez egy rohadt cetli, még nem is a pinkódod volt rajta.
2015. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Te szent ég, hány évesek vagytok?! Mert olyan érzésem van hogy egy kis óvodásnak válaszolnék!!!
2015. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit! A barátnőd nem BARÁTNŐ, hanem irigykedő csitri. Hány évesek vagytok egyébként? Nagyon gyerekes az egész sztori.
2015. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd mindenkinek, hogy ő tette a cetlit a tolltartódba, nem te írtad.
2015. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Jaj, mikor a 11 évesek civakodnak...
2015. márc. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

1. Ne írj titkokat egy lapra, amit aztán mások kezébe adsz.

2. Hibás az angol szöveg, ezért önmagában lapátra kéne, hogy tegyen Dancus.

3. A többi részét nem értem, gondolom ilyen vádaskodós-lopkodós-hisztizős módon kommunikálnak a mai tinik.


Írj még 100 cetlit, I love Béla, I love Rezső, I love Boldizsár, és szórd szét őket. Senki nem fogja komolyan venni onnantól az I love Dani-st. ;)

2015. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jujj! Köki a segítséget. :)
2015. márc. 20. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!