Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan baratkozzam?

Hogyan baratkozzam?

Figyelt kérdés

Sarkadon elek (Bekes megye). Ez egy topszli varoska ahol mki ismeri a masikat es mar mkinek megvan a sajat kis tarsasaga. Na nekem abszolut nincs. Egy baratom van de o se nagyon jarkal el sehova. En meg egyedul nem merek es nem is akarok elmenni pl buliba.

Barmi otlet? Esetleg korombeli es kornyekbeli emberkek irhatnanak. :)

19/L

(Perverz majmok kimeljenek)


2015. márc. 22. 18:54
 1/5 anonim válasza:
Ne félj barátoz, hívd őt, kártyajátékoztok stb lényeg ismerd meg jobban és ha megbízható menjetek bulizni miért ne ?
2015. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De mégis kit? :)

Itt most az a probléma, hogy nincs kit elhívnom. Nincs barátom. :)

2015. márc. 22. 19:16
 3/5 anonim válasza:
Legelso es a legfontosabb koszonj az utcan mindenkinek es mosolyogj, igy kedvesnek fogsz tunni. Ha van facebookod, vagy van barmilyen kozossegi oldalad, jelolj ki egy embert es irj ra, kerdezz a napjarol vagy effele dolgokrol, nem fogsz vesziteni vele semmit. Remelem tudtam segiteni :)
2015. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Alapjáraton kedves típus vagyok, olyanokkal, akikhez nincs negatív élményem.

Viszont ez az írj rá valakire facen csak úgy gondolat nekem nagyon fura :/

2015. márc. 22. 19:20
 5/5 anonim válasza:
En is rairtam mar csak ugy vlkire... 2het alatt baratok lettunk... :)
2015. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!