Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan legyek jó barátnő? :'...

Hogyan legyek jó barátnő? :' ( 12/L

Figyelt kérdés
Az osztályból senki nem tekint rám igaz barátként, csak ilyen kisebb haverként, de nem csodálom, tudom, hogy ez miattam van, mert.... Hogyismondjam, nem vagyok igaz barárnő, nem vagyok elég jó. Ha a suliból hazamegyek, mindig olyan nagy lelkiismeret furdalással tölt el, ahogy a tèren látom az osztálytársaimat együtt fagyizni, nevetni, stb. Elképzelem magam a helyükbe, hogy milyen boldog lennék, meg minden. Volt egy igaz barátnőm, akivel sokáig nagyon jóba voltunk, de én semmit nem tettem a kapcsolatunkért, nem is csodálom, hogy már mással szokott lenni... Azt hittem, a barátság csak úgy magától van, nem kell tenni semmit, csak van. Hát, nem. De mit kell tennem? Mit tegyek, hogy a szívükbe zárjanak? Hogyan lehetnék jó barátnő? :'(

2015. márc. 24. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A barátságok mindig úgy kezdődnek, hogy két vagy több fél szóba elegyedik egymással. Ha érdeklődnek egymás iránt, megmaradhat a "szikra" és idővel egyre szorosabb lesz a kapcsolat.


Szóval röviden: aki szimpatikus, azzal ismerkedj, hívd el ahova szeretnél, stb. Később (hosszútávon; ne napokra, hetekre gondolj) erősödhet majd a kötelék köztetek, ha ő is szimpatizál veled. Amúgy ahhoz még barát se kell, hogy valakivel elmenj fagyizni, bárkit elhívhatsz.

2015. márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja csak az a baj hogy olyan típus vagyok aki nem tud beszélgetést kezdeményezni csak folytatni...
2015. márc. 24. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!