Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem akarom elhanyagolni,...

Nem akarom elhanyagolni, szerintem nem is teszem, de ő mégis így érzi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van két fiú évfolyamtársam, én lány vagyok. (18 évesek vagyunk)

Az egyikkel évek óta jó barátságban vagyok, a másikkal pár hónapja. A régi barátom szerint elhanyagolom az új miatt.

Nos, szerintem ez nem igaz. Az tény, hogy ha ott van az új is, akkor sokat beszélek vele, de a régivel eleve sulin kívül is találkozunk, meg sokat chat-elünk, stb. Én nem érzem elhanyagolásnak, meg is mondtam neki, de ő annak véli.

Van olyan, hogy az új elhív kettesben dumálni, és ott van a régi is, akkor ott hagyom, de ez nincs minden nap így.

Nem tudom, mit tehetnék...


2015. márc. 27. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A régi valószínűleg féltékeny az újra. Próbáld máskor nem ott hagyni, és egy kis ideig talán érdemes lenne ha még több figyelmet szentelnél rá.
2015. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Döntés előtt állsz, így megkönnyítem a dolgodat:

dönts magad, úgy, ahogy akarsz:).

2015. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!