Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti szoktátok fogdosni egymást...

Ti szoktátok fogdosni egymást az ellenkező nemű barátaitokkal részegen?

Figyelt kérdés

Pl. fiú a lány mellét, meg egymás fenekét, ilyenek.

Vagy csak simogatás.

Kort és nemet is :D


2015. márc. 29. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha barát, semmiképp. 21/f
2015. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

29L

2015. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha? Van aki egymast fogdossa, a nem ellenkezo nemut, "reszegen".

Majd mikor felnolsz, rajosz, hogy ez a "reszegen" semmire sem magyarazat.

2015. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem

28/n

2015. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, akivel igen. 27L
2015. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Részegség nem mentség igazából,ha arra akarsz kilyukadni,hogy megteszed és rá fogod az alkoholra.Hiszen akkor a gátlásaid feloldódnak és azt is teszed amit józanul nem tennél,de vágysz rá.


Egyszer ezt jól megszívtam.


Mindig is kiakartam próbálni milyen egy másik lánnyal. Aztán sokat ittunk legjobb barátnőm eléggé csinosan fel volt öltözve és hát az ölébe másztam,meg akartam csókolni(ő nem engedte),bújtam hozzá. Ezeket engedte mondjuk. Aztán másnap mondta,hogy miket csináltam, részletekre emlékeztem.Egyből mondtam,hogy húúú túl sokat ittam,nem tudtam hol állt fejem. Akkor mondta a fenti szöveget

"Részegség nem mentség.Hiszen akkor a gátlásaid feloldódnak és azt teszed amit józanul nem tennél,de vágysz rá"


Akkor be vallottam neki a dolgot,nem szépítek semmit. Nem haragudott rám.


De amúgy fiú ismerőseimet,haverjaimat sosem fogdosom,sem a lányokat. Viszont ölelésre volt már példa,de az szerintem nem annyira gáz.


22/L

2015. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt egy lagzi, ahol rengetegen voltak, akiket szeretek. Nagyon fáradtan mentem, kegyetlen hosszú és fizikázós nap volt, és tisztálkodni-átöltözni is épp csak jutott idő a lagzi előtt. Elkezdtem iszogatni, aztán ilyen irgalmatlan eufóriában megörültem minden szembe jövő, kedves barátnak, rokonnak, néhányukat elég komolyan meg is ropogtattam korra és nemre tekintet nélkül... :) Remélem nem sértődött meg senki, aki kimaradt! :P
2015. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!