Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan, mennyit szoktatok...

Hogyan, mennyit szoktatok érintkezni az ellenkező nemű barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Ölelés, puszi, stb.

Írjatok kor és nemet is :)


2015. márc. 29. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Amikor talalkozunk puszi-puszi. Ha meg olyan a helyzet vagy epp kicsit itokasak vagyunk, akkor olelgejuk egymast. De kb mint egy plussmacit. :)

20L

2015. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
62%

En nemvagyok oda a testi kontaktert:D de olelni szoktul egymast. Ok csikiznek meg emelgetnek neha.

17/l

2015. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Szinte semennyit, de még lányokkal sem. Maximum találkozáskor két puszi, aztán helló. Nem vagyok az ölelgetések meg az érintések híve, a férjemen és a családtagjaimon kívül utálom, ha valaki belép az intim zónámba.

25L

2015. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán találkozom emberekkel. Akivel bírjuk egymást, azzal puszi - 1 nő. 1 másik nőnek megengedem az ölelkezést. Nincs más. (33F)
2015. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

attól - is - függ, hogy ők hogyan szeretnek érintkezni. a barátság azt jelenti a számomra, hogy mindegyik fél tiszteli a másik ember korlátait/igényeit. :)


van olyan barátom, akivel gyakorlatilag semennyit sem érintkeztünk, a legtöbb az volt, hogy egyetlen alkalommal annyira örültünk valaminek, hogy hirtelen megöleltük egymást. aztán ő nagyon zavarba jött, merthogy soha senkivel nem szokott. de egyébként még puszit adni sem szoktam neki, mert nem szereti. ő ilyen, és akkor minek erőltessük. :)


van olyan barátom, akivel sok-sok, rengeteg érintkezés belefér. elég gyakran, azaz többször is, ha épp egy légtérben vagyunk. simán megcsikizzük, bökdössük egymást, jöhet az ölelés, olykor puszi is. elég sűrűn. mert neki is jólesik, nekem is.

a kívülállók gyakorlatilag majdnem mindig az arcunkba nyomják, hogy "biztos együtt vagyunk", talán még szexuális vonzalmat, szexet is feltételeznek köztünk. ami egyébként nem igaz, nincs így. :D

ezzel a barátommal egyáltalán nem szoktunk problémázni azon, ha áthajolunk egymás válla fölött. köszönéskor ugyan nem pusziljuk meg egymást, rendszerint nem ölelkezünk (akkor igen, ha rég láttuk egymást vagy valami gond van), de ezen kívül elég gyakori a testi kontakt, közelség. belekarolunk egymásba és úgy rohanunk, a vállánál fogva húzom vissza valahonnan, vagy ő engem stb.

az együttalvás is megy/menne, ha nem lennénk mindketten túlmozgásosak álmunkban. :D



illetve van egy lány, akivel a szájra adott puszi, csók sem volt ritka. (most messze vagyunk egymástól, szóval jelenleg 0 kontakt.) tudom, hihetetlen, de a kapcsolatunk szigorúan barátság, jóllehet, romantikus, de nem szerelem. ja, hihetetlen, de 100%, hogy nem szerelem, megbeszéltük vagy húszszor. szexualitás sincs benne.

vele rengeteget érintkeztünk, a kézenfogva sétálás például állandóan jelen volt. és ja, egy csomó ismerősünket meglepte vagy épp kiborította ez az egész. minket meg nem.

tudom, nem túl hétköznapi, de nekünk az (volt).


22/F

2015. márc. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!