Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak-e a régi legjobb barátnő...

Írjak-e a régi legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok, és ötödiktől más suliba járok, és alsóban volt egy nagyon jó barátnőm, akivel mondogattuk, hogy nem szakítjuk majd meg a kapcsolatot, de sajnos, lassan négy éve nem találkoztunk, és azóta semmi kommunikáció nincs közöttünk. Tavaly bejelölt Facebook-on, én visszaigazoltam, de semmit nem írt, semmit nem érdeklődött. Azóta teljeden megváltozott az életem, majdhogynem 'felnőttem', megtaláltam a helyemet, vannak új barátaim, akiket nagyon szeretek és ugye új sulim. És gondolom, ő is rengeteget változott, már a postokból is látom, amiket kirak, új barátok, új érdeklődési kör, stb... Mégis mostanában mindig azon gondolkodom, hogy mi lenne, ha írnék neki, hogy mi van vele? Lehet, hogy azóta teljesen megváltozott és nem venné szívesen, hogy írok neki? És ha írok neki, mit írhatnék, nem neki kellett volna írnia, mikor bejelölt? Szerintetek megéri írni neki, hátha tudnék vele beszélni pár szót?

2015. ápr. 1. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj rà:) valoszinuleg hianyzik neked , es ha fontos voltal neki akkor biztosan o is gondol rad ne izgulj csak irj ra! Orulni fog neki :)
2015. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vaa, de nem merek:(és mégis mit írhatnék, bocsi, hogy négy évig nem írtam, csak a leckét csináltam, vagy mit?:D
2015. ápr. 1. 23:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak simán írj neki.. Kérdezd meg, hogy mi újság van arra felé, stb. :D
2015. ápr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!