Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy a jobb, ha visszamondunk...

Hogy a jobb, ha visszamondunk amiket hallottunk, vagy ha nem?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akihez szoktam átmenni, az apja eléggé mogorva, morc ember, velem is elég érdekes stílusban beszél.

És az ismerősöm néha kitalálja, hogy most inkább ne menjek, és mindenféle indokot kitalál, hogy miért ne.

Azt gyanítom, hogy az apja mond rám mindenfélét, de ezt nem meri elmondani, vagy nem akarja.

Én meg sokszor adtam már ajándékot az apjának, meg próbáltam hozzá közeledni.

De ha tudnám, miket mond rólam az apja, meg ő miatta van az egész, valószínű én is másképp viszonyulnék hozzá.

Így meg úgy tűnök, mintha valami kis szánalmas bénaság lennék, aki az apjának udvarol, vagy nem is tudom...

Hasonló helyzetben én biztos visszamondanék dolgokat, hogy ne csináljon komplett hülyét magából az illető.

De ebben nem vagyok biztos. :(



2015. ápr. 2. 07:32
 1/1 anonim ***** válasza:
sokszor jobb a nem tudás, valamint minek kellene beleavatkozni mások dolgába?
2015. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!