Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki segitene vagy eltudna...

Valaki segitene vagy eltudna mondani hogy mi baj van velem?

Figyelt kérdés
Egyszoval nincsenek igazi barataim. Nem tudom hogy mit csinalok rosszul...probalok kedves lenni, baratsagos mindenkivel...de joforman senki sem torodik velem igazan. Ram nem irnak, fel nem hivnak. 12-es vagyok...de egy jo baratom sincs se 5-8-bol se 9-12-bol. Vajon hol rontottam el? Mit csinalok rosszul? Csak latom hogy mindenki milyen jol elvan, elmennek bulizni, a nyarakat egyutt toltik..de en itthon kuksolok. Van 2-3 baratnom akikkel joba vagyok de azt vettem eszre hogy ok legtobbszor megcsak le se sz*rnak, csak arra vagyok jo ha epp pont nincs akivel legyenek akkor lehetnek velem. Sokak szerint az a baj hogy nincs testverem...legyszives segitsetek! Olyan egyedul erzem magam es zgy erzem csak a csaladom maradt mar nekem akik szeretnek....
2015. ápr. 2. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az hogy te nem kezdeményezel!!!!!!!

De most komolyan,gondold csak végig.

2015. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz kapcsolatot kiépíteni, megtartani. Van idő erre, bepánikolni nem kell. Akivel szeretnél barátkozni, fokozatosan mélyítsd a viszonyod vele/velük, kezdeményezhetsz, te is elhívhatsz bárkit ahova csak szeretnéd.


Ha nem érzed, hogy kölcsönös az érdeklődés, akkor keresel olyan embert, ismerkedsz újakkal, akikkel az lehet.

2015. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hogy kezdemenyezzek? Adjatok par tippet kerlek..eleg felenk tipus vagyok. Visszahuzodo es legtobbszor csak akkor beszelek ha kerdeznek mert felek hogy valami hulyeseget mondok vagy olyat amit nem kene...
2015. ápr. 2. 19:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Melyik városban laksz?
2015. ápr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Beszélünk?
2015. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kulfoldi vagyok. Aki szeretne beszelni az irjon ram priviben
2015. ápr. 2. 19:42
 7/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

15 vagyok. Kilencedikes. Már elsőben 8 ember - volt egy ultranacionalista gyerek aki már 6 évesen is egy p*cs volt, és kiépített magának egy "bandát" ami úgy funkcionált mint egy hátország a suliban - rendszeresen belém kötöttek, még a szerencsésebbek közé tartoztam, hogy csak 8.-ban lettem az elsődleges célpontjuk. Amúgy fizikai erőfölényről úgy beszéljünk,hogy anno még 8.-ban súlymérésen pont vele voltam és ő volt 50 valahány én meg 95, jó nyilván nem csak izom, de hát na... (Amúgy 40 centivel (kb) vagyok magasabb mint ő.)

Hármas/kettes volt a gyerek...

Nyolcadik végén amikor megvan, hogy ki melyik gimibe megy megvadultak, de annyira, hogy miután elballagtam feljelentettük az iskolát az önkormányzatnál és egy hajszál híjján (bánom, hogy nem tettük meg) őket is az államnál.

Általánosban (!!) Én 4,5... Kiskoromba regényeket írtam, most stand-upot, zongorázok. És ezt haragból mondom nyilván, de értékesebbet szrok mint ők.

e a mai napig ostorozom magam, hogy nem érek semmit... A saját baráti körömben őszintén egy 0-nak érzem magam, lehet, nem sorolom fel,hogy miben jobbak nálam, egyrészt mert sosem érnék a végére másrészt nem akarom, hogy bárki is azonosítani tudjon (de meg tudom indokolni miért jobbak mint én). Szóval pl: van 3 barátom akihez mérem magam. Én írtam a 8.-os felvételin 73-at, ők: 56, 63 & 67.

Létezik egy "középiskolák országos listája" rangsor, évente frissítik. Tavaly amikor én felvételiztem 50-55 (nem emlékszem pontosan) emberből 3 ment ebben a rangsorban előrébb lévő iskolába, egy ugyanoda mint én.

Az új iskolám egy csalódás... Azt vártam, hogy egy más kultúrszintet kapok. Nem... És én úgy gyűlölöm azt a fszt aki kitalálta, hogy csak kor szerint és lexikális tudás szerint csoportosítsuk a diákokat/osztályokat. Azért mert kevesebbet tanulok egy hülye, tahó, bunkó állattal kell egy osztályba járnom. Gondolkodásban/érettségben 0-k... Az érettségnek sincs semmi köze a korhoz.

Utálom ezt, utálom, hogy van (már bocsánat) egy dagadt, csúnya, antiszoc cigánylány az osztályban, egyszer beszélgetek vele matekórán (én az állítólagos rasszista) és lefotózzák, oszt' felteszik az osztályviber csoportba, hogy "álompár"... Komolyan, túlzás nélkül mint az oviban...


Szóval nem biztos, hogy veled van a baj, ha sokan nem tudnak hozzád normálisan állni.


Végül: (csak mert ideillik): Anno 8.-ban mondta a földrajztanárom, hogy "Gyerekek, ha ti vagytok a jövő, komolyan mondom aggódom."-Elgondolkodtató...

2015. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
18
2015. ápr. 2. 20:19
 10/11 anonim ***** válasza:
40 centivel vagy magasabb mint ő?(válaszoló) Akkor ő volt vagy 150-160 cm te meg 190-200? És téged piszkált? Eléggé fura.
2015. ápr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!