Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki segitene vagy eltudna...

Valaki segitene vagy eltudna mondani hogy mi baj van velem?

Figyelt kérdés
Egyszoval nincsenek igazi barataim. Nem tudom hogy mit csinalok rosszul...probalok kedves lenni, baratsagos mindenkivel...de joforman senki sem torodik velem igazan. Ram nem irnak, fel nem hivnak. 12-es vagyok...de egy jo baratom sincs se 5-8-bol se 9-12-bol. Vajon hol rontottam el? Mit csinalok rosszul? Csak latom hogy mindenki milyen jol elvan, elmennek bulizni, a nyarakat egyutt toltik..de en itthon kuksolok. Van 2-3 baratnom akikkel joba vagyok de azt vettem eszre hogy ok legtobbszor megcsak le se sz*rnak, csak arra vagyok jo ha epp pont nincs akivel legyenek akkor lehetnek velem. Sokak szerint az a baj hogy nincs testverem...legyszives segitsetek! Olyan egyedul erzem magam es zgy erzem csak a csaladom maradt mar nekem akik szeretnek....
2015. ápr. 2. 18:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10: Nem ezzel foglalkoztam. Láthatóan nagyrészt indulatból írtam, én voltam vagy 185 ő 165 (kb)... És nyilván nem ő piszkált hanem volt 8 ember aki szétbszta az egész sulit
2015. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!