Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan okostel...

Tudnátok mondani olyan okostelefon applikációt vagy lehetőleg mobillal is használható számítógépes programot, ami segitene megtervezni nekem az életmód-váltást?

Figyelt kérdés
Olyat keresnék ahol egy helyen tudok edzésnaplót tervezni, vezetni, az étkezéseimről naplót vezetni, lehetőleg kalória és tápanyagszámlálósat, és az még szuperebb lenne ha az edzésben is segítene meg ilyen recepteket is mutatna:) de ez már csak ilyen gyümölcs a habon ami a tortán van, igazából ha olyan appot mond nekem valaki, ami nem is erre a célra van de pl. ilyen könnyen kezelkezelhető táblázat ahova beírkálhatom hogy hétfő hogy hétfő jóga kedd futás stbstb. Kalóriabázis nevű oldalt már használom egy fél éve de edzeni mióta elkezdődött a tanév nem nagyon edzettem, nyáron könnyű volt mert meleg is volt világos is és időm is volt min. napi egy órát eljárni futni, most erre nincs sem időm sem alkalmam, és nagyon hiányzik, úgyhogy annak is nagyon örülök ha valakinek van tippe mit tudnék csinálni ha esténként későn érek haza, általában farkaséhesen és jól bezabálok és mire lemegy annyira hogy nekikezdenék edzeni addigra nagyon késő lesz és inkább csak a tanulásra koncentrálok esténként meg ilyesmi.. hú ez most jó hosszú lett de hátha tud valaki segíteni:)
2015. jan. 1. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
excel
2015. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, és az étkezési napló azért lenne jó hogyha számolgatja nekem a fehérjét meg ezeket mert vegetáriánus vagyok de emellett erősödni is szeretnék (meg nyilván formásodni, de elsősorban erősödni, állóképességet növelni, másodsorban hajlékonyabb lenni és utána következik a csinosodás-formásodás mint indok/cél :) )
2015. jan. 1. 21:03
 3/6 A kérdező kommentje:
Ú, bocsánat, nem olvastam át és lett benne egy csúnya elírás (tippje*) és egy nem befejezett mondat is.. :$
2015. jan. 1. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Myfitnesspal-t, szerintem mindent tud, amit fent leírtál. Engem zavart, hogy a kalóriaszámláló része nem magyar, de amúgy ott is akadnak magyar élelmiszerek. Meg persze felviheted a saját dolgaidat te is, ha valamit nem találsz.
2015. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Samsung health 👍👍😉
2017. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Bocs, h elcsúsztam...2 ével xD
2017. aug. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!