Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vége van ennek a barátságnak,...

Vége van ennek a barátságnak, igaz?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akibe bele voltam zúgva.De csak barátok lettünk.Barátilag nagyon megkedvelt "legjobb" barátjának tartott engem.Vett nekem ajándékot szülinapomra is.De én nem barátkozni akartam,én szerettem.De láttam,hogy más fiúk után futkozik és ez nagyon rosszul esett.Próbáltam elfelejteni,de nem bírtam,mert irogatott nekem és kedves volt,mindig azt hittem,hogy van remény,de mindig csak összetört.Volt,hogy össze is vesztünk,de kibékültünk.Sokáig szenvedtem emiatt.Végül kezdtem megutálni a csajt,már nem szerettem,inkább haragudtam rá.Ha írt,nem írtam vissza.Szülinapján sem köszöntöttem meg.Ez gondolom elég rosszul eshetett neki.Vannak ilyen csoportok a facebookon a chaten,ahol benn voltam én,a csaj meg egy másik gyerek,azokból a csaj kilépett.Meg már a folyosón sem köszöntünk egymásnak.Vége van már ennek a barátságnak?Végül is én örülök,hogy túlléptem rajta.Sokkal jobb így.De néha van egy kis lelkiismeretfurdalásom miatta.Szerintetek jogosan tettem tönkre ezt a "barátságot"?

2015. ápr. 3. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem. Gyerekesen viselkedtel... Tisztaztad vele az erzeseidet? Nem. De azert bantottad szerencsetlent o meg nem tudta miert...�😒😠😠😒😔😂😓😁😣egy ere
2015. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ja, elmondhattad volna neki, ez így elég nyomi.
2015. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ahol az egyik fél szerelmes a másikba ott nincs barátság.

Ott szépen meg kell mondani a másiknak, hogy: bocs, de én nem tudok csak a barátod lenni, inkább ne találkozzunk, mert így nem fogok tudni tovább lépni.

A lány is hibázott ugyanebben: aki szerelmes belém, annak nem ajánlom fel, hogy legyünk barátok és aztán asszisztálja, szenvedje végig, ahogy másokkal találkozgatok, esetleg kapcsolatom lesz.

De ha már elkövettétek ezt a hibát, legalább kicsit felnőttebb módon zárhattátok volna le és ez most főleg a te sarad.

Nem duzzogni, vonulni kellett volna, hanem megmondani azt, amit az elején elmulasztottál, hogy neked ez sajnos így nem megy.

2015. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jó nagy gyökér vagy kérdező -.-
2015. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szar vagy ember
2015. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Most miért?Tudta,hogy tetszik nekem.Mégis egy csomó mindent csinált,amivel azt hitette el velem,hogy viszonozza.

Amúgy meg már utálom ezt a csajt,szóval nem vesztettem semmit.

2015. ápr. 3. 18:28
 7/15 anonim ***** válasza:

Na látod, ezért írtam a 3-as választ.

Nem biztos, hogy ő hitegetni akart, lehet te láttál többet bele a nagy semmibe.

Neki meg nem lett volna szabad ilyen barátságba belemennie.


Ha utálod, akkor egyáltalán minek kérdezel róla itt? Akkor elvileg örülnöd kéne, hogy nincs már közöd hozzá.


Ezt a barátságot már régen fel kellett volna számolni valamelyikőtöknek, sőt bele sem kellett volna kezdeni.

2015. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Le kellett volna zárnod, nem szó nélkül lekopni! A szememben ez a legrondább dolog, amit egy "barát" tehet. És a barát szót nem azért tettem idézőjelbe, mert szeretted, hanem azért, mert aki így viselkedik, az nem barát!

Félre ne értsd, megértem, hogy fájt a dolog, és nem akartál a barátja lenni - de ezt közölnöd kellett volna vele.

2015. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy szar :)
2015. ápr. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem elég bunkón viselkedtél. Ha arra tepertél, hogy na majd ő valamikor összejön veled, mert rendes srác vagy meg stb. ... hát, elén hülyén gondolkodtál. Az lett volna a fair, ha elmondod neki már az elején, mikor kiderült, hogy neked ő tetszik, hogy te már többet nem szeretnél barátkozni, mert nem tudod az érzéseidet megváltoztatni, és bántana az, hogy barát vagy vele, de közben látod, ahogy pasizik. Te belementél a barátságba... innen miért is vártad el, hogy akkor majd ő beléd szeret? És miért vállaltad el a barátságot, ha tudtad, hogy te többet akarsz?


Ráadásul utána sem voltál őszinte, és nem szakítottad meg a kapcsolatot, hanem szurkálódtál, mint egy neveletlen óvodás... jujj, nem köszöntöttem fel szülinapján, de megkapta!

Ő sosem ígért neked semmit, te döntöttél úgy, amikor "kibékültetek", hogy folytatod vele a BARÁTI kapcsolatot... akkor miért teszel úgy, mintha kötelező lett volna neki veled összejönnie?


Ő nem, hazudott neked, nem áltatott... akkor meg szted ezt megérdemelte? Önző vagy és éretlen.

2015. ápr. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!