Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van értelme ennek a barátságnak?

Van értelme ennek a barátságnak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm.Mindketten lányok vagyunk.15 évesek vagyunk.11 éves korunkban ismertük meg egymást és 12 éves korunk óta vagyunk legjobb barátok.Már kb fél éve elgondolkoztam azon,hogy van-e értelme a barátságunknak.Mivel ő régebben ducibb volt és mára már lefogyott így elég nagy bunkó lett.Ha ketten vagyunk elröhögünk meg minden,de nem olyan mint régen.Ha más is ott van akkora paraszt lesz... meg mindenkit lenéz..egyszer ezt mondta nekem mert valami hülyeségeket beszéltünk(már nem emlékszem mit,de ezt válaszolta) "Te akkor is mindenben csak a második vagy meg az is maradsz.." És így néztem rá egy kicsit de nem kellett nagyon szekálni még így meg is magyarázta, hogy "Tudod..én vagyok az első te meg semmiben sem vagy az".. Meg mindig én keresem meg hogy találkozzunk.Pl ha én nem írok rá akkor szerintem 1 hónapig nem is beszélnénk csak ha neki valami kell.Szerintem ennek így nincs értelme, ha csak engem izgat a barátságunk.Szerintetek?
2014. júl. 10. 19:38
 1/4 Fényember ***** válasza:
100%
Hát akkor téged se izgasson...majd rá fog jönni szépen hogyha tényleg jó barátnők voltatok (az ő részéről is) akkor szüksége van a "közelségedre"..de ha nem keres..akkor hagyd..legalább tudod hogy nem vesztettél az ő "barátságával" semmit sem :)
2014. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem is értem miért keresed még.... próbáld ki egyszer ha nem keresed mennyi idő után keres, és tedd neki szóvá ezeket amiket itt elmondtál!
2014. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs, hacsak nem vagy mazochista, mert akkor passzoltok.
2014. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Amúgy ma már kb egy hete, hogy nem beszélek vele ... nem úgy tűnik mintha izgatná.. :)
2014. júl. 11. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!