Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most ez fer dolog volt barátnő...

Most ez fer dolog volt barátnőmtől? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vmelyik nap menni akart Pestre vásárolgatni,járkálni,ő és párja,meg unokatesója este. Nekem amikor szólt,hogy mennek Pestre otthon sem voltam,mondta fél óra múlva indulnak én tudtam,hogy nem készülök el és haza sem érek fél óra alatt.Így mondtam,hogy nem megyek,de azt is mondtam,hogy Pestre amúgy sincs kedvem most menni,pénzem sincs.Aztán eltelt kb 1 óra 20 perc(szóval nem fél óra)Amikor hív,hogy itt vannak az utcámban(tőlük erre kanyarodnak útba esek nekik) és hogy nem e gondoltam meg magam. Mivel megint csak mást csináltam és nem készültem volna el.Így megint nemet mondtam.Nem 5 perc mire elkészülök.Mondta,hogy ők már úgy is rég elakartak indulni,de pár percet még vártak volna,de többet nem.


Másnap találkoztunk.


Meséli mi volt azon az estén,hogy mégsem mentek Pestre hanem helyi Pub-a voltak és hívtak haverokat még és tök jót buliztak,tök sokat ittak és hajnalban ért haza.


Erre inkább nem reagáltam semmit,de rosszul esett. Mivel mondtam neki,hogy Pestre nem akarok menni,erre kiderül,hogy nem is mentek. Bezzeg oda nem hívott volna. Hiszen 15 perc séta alatt a Pub-ban lettem volna. Legalább egy sms-t dobhatott volna,hogy oda nincs-e kedvem lenézni..


2015. ápr. 5. 17:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem járkálgatáshoz nem volt kedvem,ellenben egy jót buliztam volna! Amit barátnőm tudott is!!
2015. ápr. 5. 17:56
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem, hülye volt. Tedd neki szóvá.
2015. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Én tuti megjegyezném Neki... Ha a barátnőd, akkor megtudod vele beszélni.
2015. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ne tedd szóvá. Azt írtad nem volt pénzed se,de ha bulira kell van? Ők megkérdeztek, kétszer is,te nemet mondtál úgyhogy szerintem csak nem akartak zavarni. Vagy csak nem akartak veled lenni.
2015. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vásárolni nem volt pénzem,de én józanul is tudok bulizni nem feltétlenül kell részegre innom magam 3-4 ezer ft volt,van nálam. Abból speciel vásárolni nem tudtam volna,de meginni vmit igen.
2015. ápr. 5. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Elég szánalmas... már amit ők csináltak. Elhívnak Pestre, hogy fél óra múlva indulnak... aztán jóval később újra rákérdeznek, és kb. úgy tesznek, mintha miattad lett volna... aztán meg elmennek bulizni, és oda meg nem hívnak? Elég idióták. Nem tudom, miért hiszik azt, hogy ha a shoppingoláshoz nincs kedved, az egyenlő azzal, hogy velük nincs kedved lenni... :S.
2015. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen,én sem értem egy vásárolgatás megint más mint bulizgatni, hülyülni.

Ez van,csak rosszul esett,mert régóta nem tudtam barátnőmmel elmenni szórakozni vmi miatt sose jutottunk el,aztán itt volt az alkalom ő meg nem szól. Ami még utólag kiderült,hogy ahogy ültek az autóba és indultak Pestre kb 10 percre rá gondolták meg magukat,hogy nem mennek be.

2015. ápr. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!