Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most milyen érzés?

Ez most milyen érzés?

Figyelt kérdés
Volt egy haverom (fiú) akivel nagyon jó barátok voltunk. De aztán már nem éreztem jól magam vele, tisztára úgy éreztem hogy kisajátít, meg szerelmének hisz. Holott köztünk sosem volt/lehet semmi, mert abszolút nem tetszik. Már a személyisége sem. Alapból már szerintem egy unalmas ember, aki csak ki akar sajátítani. Viszont mostanában olyan fura gyűlölettel gondolok rá, és rosszul vagyok tőle. Egyébként egyszer olvastam hogy hozzám egy ilyen személyiségű meg monogramú fiú illene, de én nem tudnám szeretni, nem tudnék együtt lenni/élni vele. Ez most milyen érzés? Bűntudat? (Mert nem hagy nyugodni a gondolata.) Azért gondolom bűntudatnak, mert az ügy személyesen nem lett intézve, csak interneten keresztül. De én többet nem tudnék vele találkozni.

2015. ápr. 7. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Változnak az emberek, ő is, te is. Ne gyűlöld ha már szeretni nem tudod, csak fogadd el annak ami, és ne találkozz vele többet. A rossz ellenében tenni nem szabad, a jót kell művelni, és a rossz kikopik az életedből.
2015. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!