Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaim csak ezért képesek...

A barátaim csak ezért képesek voltak kiutálni és lenézni, mit tegyek velük? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most van harmadik éve, hogy ismerjük egymást barátaimmal, valamint egy osztályba járunk. Tudni kell rólam, hogy soha életemben nem cigiztem vagy ittam meg ehhez hasonlók illetve fiúiskolába járok, ahol a színvonal elég lent van.

Valamelyik nap viszont megpróbáltak rávenni, hogy legalább egyszer próbáljam ki a cigizést, de nem mentem bele. Azóta szinte nem is szólnak hozzám, ráadásul emiatt váltam az osztályban mindenki célpontjává, még pluszban bemeséltek a többieknek egyéb dolgokat, amik abszolút nem igazak rólam. Mondtam nekik, hogy elég gyerekes ez a viselkedés, de csak kiröhögtek.. A "legjobb" hogy ennek az egész hülyeségnek az elindítója, akivel egymást legjobb barátoknak tekintettük.

Nem értem ezt a hirtelen változást, mert előtte semmi jelét nem mutatták, hogy nem kedvelnek stb. Most lehet, hogy nem tűnik olyan nagy problémának, de nekem azért rosszul esett.


17/f


2015. ápr. 7. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nevezed a barátaidnak?
2015. ápr. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátok voltak, maximum haverok, akikkel lógtál. Most már az is kiderült, hogy trógerek is. Próbálj ismerkedni másokkal, ne foglalkozz velük.
2015. ápr. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 papagenou ***** válasza:
le se sz**d őket s ne kezdd el egyik hülyeséget sem, csak azért, hogy beilleszkedj. valószínűleg több eszed van, mint nekik. majd lesz más, igazi barátság.
2015. ápr. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!